Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor én most kihasználom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor én most kihasználom a barátnőmet, vagy ő használ ki engem?

Figyelt kérdés

Nála lakom egy ideje, mert nem akartam koleszba menni, sem albérletbe, a szüleim az ország másik felén laknak.


Na, úgy volt, hogy felelős döntést hoztam. Hogy mindkettőnknek jó legyen így. Jobb. De a családja önző őrült hülyeségei megmérgezték a kapcsolatot és a barátnőm nem lépett fel ez ellen. Ha fel is lépett, az annyi volt, hogy mérgében összetörte a telefonját, vagy amikor én könyörögtem, hogy nem bírom, közölte, hogy öngyilkos lesz.

Nem tudom miért, de maradtam. Vettünk is pár dolgot. Mosógépet, hűtőt a saját lakásába (ikerház) nekem jelenleg még a rezsibe se kell beleadnom, mert a szülei fizetik az energiát, vízet, viszont fejlesztettem a lakásán.


Igazából ott vagyok ahol a part szakad. Viszont ő egy ideje nagyon furcsa. Mintha már nem én lennék az élő isten, nem fogadja el amit mondok, pedig sokat tettem érte, és ezt nem kapom vissza. Hanem a kvázi kényelemtől igazából az igénytelenség mocsarába süllyedt.


Nekem kényelmes a helyzet, mert iszonyatosan klassz lett a lakás és így értelmesebb, hogy az albérletre kidobott pénz, vagy koleszban való nyomorgás helyett még kényelmesebbé tehető. Viszont mondom, a barátnőm az igénytelen lett.

Nem most fogat pl, ha meg is mossa nem rendesen, ha mondom neki, hogy talán azért büdös a szája mert a fogközöket nem tisztítja ki odaböfögi nekem, hogy csak keveset iszik biztos azért. Engem meg már a hideg ráz. Úgy mindentől. Elengedte magát és konkrétan olyan érzésem van mintha én tartanám szinten. Ezt így nem akarom folytatni, viszont a lakás kényelmes, és a kapcsolat is jó volt egy ideig.


Most akkor mi a felállás?


Nekem igazából itt most nem lenne hol laknom, komoly összegeket kellene kifizetnem egy ilyen szintű albérletért. De valahol nyomaszt, hogy benne van az energiám és lassan szinte ki leszek dobva ha ez így halad.


2014. aug. 6. 03:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Olyan érzésem van mintha rettegne az anyjától, nővérétől. Én pedig nem tudom elfogadni egy 20 éves lánytól ezt a gyengeséget, mert nagyon sokat bántottak egyébként engem is, úgy kell bebújni a lakásba, hogy ne legyünk piszkálva.
2014. aug. 6. 03:24
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
állj fel, rázd fel őt is, keverj le neki 2 fülest, békítsd ki egy hatalmas szexszel utána és helyrebillen a lelki békéje.
2014. aug. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Most ott tartunk, hogy a fejlesztések miatt elfogyott a pénz és bejött egy üres hetünk, és konkrétan a családjától nem kapunk élelmiszert, nekem nincs pénzem, ők meg végignézik, ahogy éhezünk. Az anyja nem főz semmit egyébként, szinte nyomorúságos körülmények között élnek, ha nem lennék itt, semmi sem változott volna.


Mit keresek itt tulajdonképpen ha senki sem tisztel azért, amit tennék értük?

2014. aug. 6. 03:26
 4/11 A kérdező kommentje:

"békítsd ki egy hatalmas szexszel utána és helyrebillen a lelki békéje."

Ja, a fogát te mosod meg?

Elfelejti, hogy ezzel az igénytelenséggel azt éri el, hogy nem fogok hozzá vonzódni.

Ez itt a legnagyobb probléma. Mintha nem is akarná, mert meg is mondom finoman, hogy mire volna szükség!


Tehát csak kihasznál.

De technikailag én használom ki. Nem tudom eldönteni.

2014. aug. 6. 03:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Nézd nem az apja vagy. Ha nem mos fogat, nem fürdik, zabál stb, akkor nem kell elviselned. Nem egy kib a szott cseléd vagy.
2014. aug. 6. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Pont ezaz, hogy úgy érzem magam. És pontosan tudja, hogy azok után amit tettem a lakásért, nem fogok csak úgy lelépni.


Ráadásul néha amikor már majdnem rács.sztem az ajtót, úgy fogta fel, hogy biztos csak dühkitörés és akkor kulcsra zárja, és nem fog kiengedni.


Érted ilyenek vannak! Viszont mondom, emellett ennyiért (szinte ingyen) ilyen jó helyen nem lakhatnék.

2014. aug. 6. 03:32
 7/11 A kérdező kommentje:

Ha elmegyek, kezdhetek mindent előlről, fizethetek havi 40-et csak azért, mert bérelek valamit.


Ha maradok és elviselem, akkor talán jut a jobból is, de egy hamis kapcsolatban.

2014. aug. 6. 03:33
 8/11 A kérdező kommentje:
Hogy ez neki miért jó? De akkor ki használ ki kit? Én évi félmilliót spórolok ezzel.
2014. aug. 6. 03:34
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egymást használjátok ki,ez a lehető legrosszabb helyzet.Te mert nincs tető a fejed felett,a barátnőd meg elszált nem is kicsit,mert tudja hogy tőle fügsz.
2014. aug. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az utolsóé a pont a közös kihasználás...


Én eltűnnék a helyedben, lovagias húzás, és Te is megkönnyebbülsz, amúgy meg nem szereted ezt a lányt , valószínű ő se Téged...

Hagyd ott az egészet, minek stresszeled magad?

JÓ költöttél rá, jó nehezebb lesz, és?

Tanulsz haladsz valami fele, van célod, majd ha elvégezted akkor jön a kényelem az életedben..

Nekem volt olyan évfolyam társam az egyetemen, (jog)

aki a Mekdodóban dolgozott, sokan lenézték, nekem legjobb barátom volt, mindegy mit csinálsz, a cél a fontos amit el akarsz érni, az út oda ha nehezebb is annál édesebb lesz mikor eléred...

2014. aug. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!