Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a húgom több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a húgom több barátnőjével is, és most az összeset ellenem fordítja hogy én csak kihasználom őket, mit csináljak?

Figyelt kérdés
pedig az egyik nagyon tetszik, és randizgattunk is, de most már nem áll velem szóba, mert a húgom telebeszélte a fejét...

2014. márc. 31. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi igazi king kong vagy :D
2014. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy hatalmas kamukérdés. Kisfiam, ébredj fel, bilibe lóg a kezed!
2014. márc. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
ÓÓÓÓÓóóóóóóóó haver, igazi király vagy. :) Kérj bocsánatot, mond, hogy szánod bánod...stb. :)
2014. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Képzelem mi lenne ha egy lány írt volna egy ilyen jellegű kérdést :D Mindenki leribizlizné...

De ha pasi akk gratulálni is lehet :D

Am én is gratulálok bizonyára jól csinálsz valamit :D


17/L

2014. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!