Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jobban erzem magam ugy, hogy...

Jobban erzem magam ugy, hogy nem bizom senkiben es hogy kihasznalom az embereket. Normalis ez az erzes?

Figyelt kérdés
Szamtalan olyan helyzet volt, hogy biztam valakiben (a kelletenel jobban is) es mindig a legrosszabbat kaptam az illetotol. Mar egy ideje csak magamban bizom, a sajat anyamban sem tudok teljesen megbizni. Rengetegszer kihasznaltak mar es megbantottak szemrebbenes nelkul, ennek ellenere en sosem mertem kihasznalni es megbantani senkit, a gondolatatol is felfordult a gyomrom. Most elertem egy olyan pontra, ahol ez mar nem szamit, es barmennyire is szeretnem figyelembe venni, egyszeruem semmi megbanast nem erzek az itt leirtak elkovetese irant. Szabadabbnak erzem magam, hogy azt teszek megbanasok nelkul, amit csak akarok. Nyugodt szivvel verem at a noket egy kis kalandert, vagy barkit barmiert/barmivel. Mint irtam, korabban hanynom kellett ha barmi rosszat is tettem valakivel, most pedig szinte mar elvezettel tolt el a tudat, hogy masok megtanitottak hogyan is kell elni az eletet.
2014. ápr. 20. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:

És pont azokkal teszed,akik lehet,hogy nem ezt érdemlik.

Gondolj arra,mit éreztél,amikor veled csinálták,amit te csinálsz most. Normális ez az érzés?

2014. ápr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Nyugodt szivvel verem at a noket egy kis kalandert,"


Nyugi, a nők igénylik is, hogy mindenféle ájtatos mesével elkábítsák őket, mielőtt az ágyjelenetre kerül a sor. Aki nagyobbat és viccesebbet tud kamuzni, az nagyobb eséllyel is viszi ágyba a nőket.

2014. ápr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem a legjobb megoldás.Bár akit át lehet baszni,az meg is érdemli.De előbb utóbb visszanyal a fagyi! Nem ettől lesz valaki szabad szellem,hogy bánt másokat!Ettől inkább olyan szar ember leszel,mint akik átvertek.
2014. ápr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az ártatlanokat kellene átbasznod, mert lehet lenne köztük olyan is, aki téged sosem verne át, de így hogy ezt csinálod, teljesen meg is fosztod magad a lehetőségtől, hogy normális embert találj.Tehát ezért logikátlan, amit teszel.Azt megértem, hogy ezek után nehezebben bízol meg másokban és haragszol azokra, akit átvertek, de ez nem jelenti azt, hogy nem léteznek megbízható emberek.

De amúgy ha ilyen sok emberben csalódtál, el kell gondolkoznod magadon is.Talán túl naív voltál.De az is lehet, hogy félreértettél valamit és közel sem olyan rossz a helyzet, amilyennek látod.Talán meg kellene kérdezned azoktól, akikre haragszol, hogy miért nem voltak veled tisztességesek.Lehet, hogy ők egész máshogy látják!

2014. ápr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sceptic : bizonyára K.-at akartál írni, nem "nők"-et. Utóbbi emberi nem, előbbi állatfaj, a kettő össze nem tévesztendő. Bár előbbiből - VIGYÁZNI! - megtévesztően sok van.
2014. ápr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Te is tudod hogy nem normális, hanem szánalmas.

A kérdést el sem olvastam, mert a cím mindent elmondott.

Ezzel a saját életedet is tönkreteszed.

Meg nyilván téged is feszélyez, ha felmerült benned a kérdés.

2014. ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!