Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogosan nem bocsát meg nekem...

Jogosan nem bocsát meg nekem ez az internetes ismerősöm?

Figyelt kérdés

Egy rövid ideig beszélgettünk, aztán amikor unottságot láttam rajta azt hiszem elkezdtem azzal csesztetni hogy miért ilyen unott, miért sz* rik rám, aztán végül amikor egyre kevésbé válaszolt már beszóltam neki csúnyákat, hogy te bunkó f* sz meg ilyesmi.

De ez már legalább 1 hónapja volt, jogosan nem bocsát meg emiatt? Teljesen ellehetetlenítette azt, hogy felvegyem vele a kapcsolatot újra.


2014. aug. 23. 10:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Fel tudnak azzal nagyon bosszantani, ha én próbálkozok barátkozni valakivel, az meg 1-2 szavas válaszokat képes csak adni.
2014. aug. 23. 10:18
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"próbálkozok barátkozni valakivel"


Nagyszerű barátkozási technikáid vannak...

2014. aug. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ha észreveszed,hogy a másik nem akar veled foglalkozni akkor minek erőlteted az egészet?

Ismerek ilyen unott emberkéket és nem is tartom velük a kapcsolatot.

A másik én se szeretem ha folyton írogatnak , ha szinte már zaklatnak ,akkor én sem eresztem bőlére.

Szerintem hagyd annyian a dolgot.

2014. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy egészséges lelkű ember veled szóba nem állna.Magadhoz hasonszőrű "értelmes" embereknél próbálkozz, talán ott még valaki szóba áll veled.
2014. aug. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!