Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan volt mérges az interne...

Jogosan volt mérges az internetes ismerősöm?

Figyelt kérdés
Nyaralni van a Balatonon, közben időnként fent van mobilról facebookon. Küldtem neki elég sok üzenetet, egy idő után már egyre kevésbé válaszolt, és azt mondta, túl sok üzenetet írok. Tényleg annyira idegesítő lenne, hogy valakinek üzeneteket küldök chaten mialatt nyaral? Vagy csak alapvetően utálhatott engem?
2013. júl. 28. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt mondanivalód, vagy csak irogattál valamit? Azért elég idegesítő amikor én is nyaralás alatt csak rá pillantok pár percre a netre és ott van 40 üzenet 1 embertől és gyakorlatilag semmit nem mond....
2013. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A hobbinkról próbáltam neki írni, de nem nagyon érdekelte amit írok.
2013. júl. 28. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert a Balatonon nyaralt és azzal foglalkozott (család/bartok, fürdés, napsütés, lángosevés, stb).....

Kicsit visszafoghattad volna magad tényleg.

2013. júl. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg olyan idegesítő, ha valaki állandóan írogat.
2013. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha hozzám valaki nagyon közel állna, akkor ilyenen nem idegeskednék...szóval több, mint valószínű, hogy ő csak internetes ismerős marad mindig is.
2013. júl. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Én, ha nyaralok, akkor telefon kikapcs., gép otthonhagy és csak lazít ezerrel. Majd utána megnézem, hogy ki mit írt. :)
2013. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!