Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki szűkszavú velem...

Ha valaki szűkszavú velem internetes beszélgetésben és ez a magyarázata rá, az hazudik?

Figyelt kérdés

Elég sokszor előfordult már, hogy alig írtak valamit, megkérdeztem az okát, és erre a kifogás az volt hogy jaj ők mindig ilyen szűkszavúak. Már gyanúsan sokszor fordult ez a kifogás elő.

Hazudhatnak ebben nekem és velem van a bajuk?


2014. aug. 23. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni. Lehet, hogy hazudnak, és veled van problémájuk, esetleg nem szeretnének beszélgetni, de előítéletesnek sem szabad lenni, az is lehetséges, hogy valóban nem túl bőbeszédűek. Meg kell találni azt a témát, amit ki tud fejteni. Viszont ha semmire nem reagál rendesen, az már gyanús...Én meg túl sokat beszélek. Ez sem jobb.
2014. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen hazudnak. Van olyan, hogy tényleg nagyon szűkszavúak a valóságban is, vagy kínos nekik a téma, amire rákérdeztél. De az is előfordul, hogy tényleg hazudnak. Ez inkább egyénfüggő.
2014. aug. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ezt sajnos neten nagyon nehéz eldönteni, én is feltettem már többször magamnak ezt a kérdést. Neten sajnos nem látjuk a másik arcát és testbeszédét, amelyek szerint egy kicsit könnyebben lehetne ezt megtudni ...
2014. aug. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pl én tényleg mindig elég szűkszavú vagyok és elég szarul esik amikor valaki egyből azt feltételezi rólam, hogy hazudok
2014. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!