Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy könnyebb...

Mit tegyek, hogy könnyebb legyen? Hogyan tegyem széppé az életem? (Elnézést, ha rossz a kategória)

Figyelt kérdés

Elég magas lány vagyok (184 cm), és viszonylag vékony. (60 kg)

Az ismerőseim állandóan "csúfolnak" mert a legtöbb nadrág a bokám felé ér, se tovább. Utálom az őszt, és a tavasz elejét is. Télen már hordhatok csizmát, olyankor senki nem látja, hogy mekkora a gatya, tavasz végén, nyár elején meg már hordhatok rövidgatyát is.

Aztán az ismerőseimtől azt hallgatom, hogy kórosan sovány vagyok, a szüleim szerint viszont dagadt vagyok. ( A szüleim születésem óta marják egymást, állandó a veszekedés, és a feszültség a családunkban) Testvérem nincs, nagyszüleim nincsenek, unokatestvéreim nincsenek.

Önbizalmam nem is volt, nem is lesz, nincs is.

Mindig azt hallgatom, hogy te milyen ronda vagy, bezzeg xy milyen szép.

Barátaim nincsenek, illetve egyetlen egy barátnőm van, aki 150 km-re él tőlünk, így csak neten tartjuk a kapcsolatot, ám ha van rá lehetőség,akkor szoktunk találkozni. Barátom nem volt még, talán soha nem is lesz ilyen fejjel. De már nem is vágyom rá. Egyszerűen csak szeretnék meghalni. Volt egy időszakom, amikor vagdostam magam, viszont a helye szépen begyógyult már nem látszik, hogy valaha is volt valami.

Kérem csak olyanok írjanak akik megértik a helyzetet, és segítőszándékúak. (Már nem egyszer kaptam öngyilkossági tippet. De én nem meghalni szeretnék, hanem változtatni a helyzetemen, élhetőbbé tenni az életemet)

Elnézést, ha nagyon kusza a mondanivalóm, de azért remélem érthető.


2014. aug. 25. 14:13
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Egyszerűen csak szeretnék meghalni.

De én nem meghalni szeretnék <- kicsit ellentmondtam saját magamnak, de már tényleg nem tudom mit akarok. Csak... vagy meghalni vagy jobb életet, de a mostani helyzetemből kilépni.

2014. aug. 25. 14:16
 2/18 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
18
2014. aug. 25. 14:24
 4/18 anonim ***** válasza:

még tanulsz vagy dolgozol már?

ha már dolgozol, és megteheted, akkor költözz el egy másik városba (mondjuk oda ahol él a barátnőd), ott tudnál új életet kezdeni.

2014. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

kb most olvasva olyan vagy mint a "magas vékony srác" lány verziója...róla viszont sok rosszat hallottam...és sajnos amikor beszéltem vele én is ezt tapasztaltam...


elfogadod egy ismeretlen véleményét? vagy nem jelentene sokat? :)


"Barátom nem volt még, talán soha nem is lesz ilyen fejjel"

hidd el nincs csúnya lány...csak van akinek nem tetszel, míg másnak te vagy a világon a legszebb...esetleg privátban linkelnél egy képet? biztos vagyok benne, hogy csak felfújod a dolgot...nem rég volt ugyanilyen lány...így úgy ronda meg nem tudom mi...kb Frankeinstein-re készültem és egy nagyon aranyos lány arcát láttam...szóval mint külső szemlélő szeretném látni...nem azt ahogy te véleményezed ha nem gond :)


de térjünk rá a legfontosabb részre belsőleg hogyan jellemeznéd magad és a barátnőidtől milyen jellemzést kaptál/miket szoktak mondani rólad?


21F

2014. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#4-es: még tanulok, viszont szeretnék egyetemre menni, abba a városba, ahol a barátnőm él.


#5-ös: Minden véleményt szívesen fogadok. Hidd el, nagyon is sokat jelent.


Belsőleg a barátnőm szerint:


"Őszinte vagy, szókimondó, néha nagyon makacs, de szeretetre méltó. Okos is vagy nem értem mi bajod magaddal. <fiúnév> viszont bolond, hogy nem kellettél neki, nem tudja mekkora kincset dobott el. Nem utolsósorban őrült vagy, és emlékszel amikor nálunk voltál és összehaverkodtál a spáros biztonságiőrrel?Megkérdezte mikor jössz még, mert "olyan vicces vagy". Csak kevesebb önkritikát Darling. "


Én véleményem magamról:


Szókimondó, makacs, önfejű, néha féltékeny (amit nagyon szégyellek) Túlságosan akaratos, és ha valami nem jön össze, akkor csak és kizárólag magamat hibáztatom. Van hogy hisztis is vagyok, de azt az utóbbi időben valahogy egyre jobban tudom kontrollálni.

2014. aug. 25. 14:48
 7/18 anonim ***** válasza:

és az arcoddal mi a bajod? esetleg linkelnél képet?


és ami még fontos...tudsz mosolyogni, nevetni?

mennyire vagy zárkózott, mennyire vagy felszabadult?

2014. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

és az arcoddal mi a bajod? <- a fejformám zavar leginkább.

és ami még fontos...tudsz mosolyogni, nevetni? <- Érdekesen fog hangzani, de egésznap mosolygok, de nem szívből. Egyszer azt mondta egy fiú, hogy ne vágjak szomorú fejet, mert úgy még kétszer rondább vagyok...

Mennyire vagy zárkózott, mennyire vagy felszabadult? <- zárkózott nem vagyok, szeretnék ismerkedni, szeretek nyitni mások felé, de általában egy " kiez az idióta" fejet kapok. Felszabadult.. azt nem igazán tudom. Évente kétszer biztosan.

2014. aug. 25. 15:04
 9/18 anonim ***** válasza:

miért mi a bajod a fejformáddal?


de nem értem, nyitott vagy mosolygós...még ha nem is őszinte az a mosoly...


és viccelődni lehet veled? vagy inkább sértődékeny vagy?


barátságban nem értem mi gátol...kapcsolatban a magasság ami gond lehet a leírtakból...de sokaknak bejönnek a magas vékony lányok...szóval ez sem lehet probléma...

2014. aug. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

A szemem alatt van az a csont és az ott olyan fura, meg nem tetszik, hogy nem olyan szép kecses a nyakam, olyan, mintha tokám lenne.

A kedvem befolyásolja, hogy meddig mehetnek el nálam az emberek. Ha jobb napom van, akkor egésznap viccelődhetnek, szívhatják a vérem, de ha rossz, akkor a legelső apró szóra megsértődök.. De általában "jobb" kedvem van, és akkor vissza csipkelődök.

2014. aug. 25. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!