Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon szörnyű lennék?

Nagyon szörnyű lennék?

Figyelt kérdés

Nem tehetek róla,de ha valakit kedvelek is,viszont külsőre nem tetszik,akkor rögtön nem szeretnék tőle semmi komolyat.

Nem azt mondom,hogy csak a külső számít,mert előfordult már,hogy bejött egy kevèsbè helyes,viszont hihetetlen jó fej srác,de mióta ő nem tetszik nem tudok ugy nézni más fiukra,hogy nem baj ha ronda,sajnos sokszor előrébb helyezem a külsőt...

Tudom,szánalmas,de ez van.

Vagy veletek is így van?



2014. aug. 25. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy számodra szimpatikus párod legyen, ez normális. Nem te döntöd el, hogy kit látsz szépnek és kit nem, szóval nem szánalmas, nincs ezzel semmi baj.


Akkor lenne baj, ha ítélkeznél felettük.

2014. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lenyeg hogy neked jo legyen :)
2014. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg a kémia én is lelépek:)
2014. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én átérzem.
2014. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy szörnyű. Ha valakit nem találsz szexuálisan vonzónak, az lehet akármilyen kedves, rendes jó pasi, hosszú távon úgysem működne a dolog.
2014. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van külső elvárásom, de ez a spektrum eléggé széles.

Akkor szörnyű a helyzet ha a tökéleteset keresed.

Én is gondolkodtam azon, hogy nincsenek e túl nagy elvárásaim, és arra jöttem rá, hogy arányaiban tekintve eléggé sok szép lányt látok, szóval nem fogom ostorozni magam azért ha nem egy bányarémet fogok választani.

2014. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem szánalmas, sőt szerintem ez kellene, hogy természetes legyen. Én már ugrottam bele olyan kapcsolatba, ahol érdekes módon férfi létemre a női külsőt raktam félre először, mondván a belső úgy is fontosabb mint a külső, a szerelem, vonzalom meg majd kialakul idővel.

De aztán később rájöttem, hogy ha nem tetszik a külső, akkor nem alakul ki a másik iránti őszinte vonzalmam sem. Úgyhogy azóta újra fontos a külső is számomra. :)

2014. aug. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!