Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egyszerűen csak akkor érzem...

Egyszerűen csak akkor érzem jól magam ha iszom, és ha nem lennék másnapos amit nálam szörnyű depresszió kísér minden nap részeg lennék! Lehet úgy inni, hogy ne legyenek elvonási tüneteim?

Figyelt kérdés
Aki nem érezte még az alkohol mámorát az ne írjon, mert úgysem érti mire gondolok!
2010. dec. 1. 11:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
94%
én még nem éreztem...de tudom miről bezsélsz,nálama csokival emga gépezéssel van ez...minden bajom lesz,ha nem csinálhatom..
2010. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után hozzászoknál hogy csak akkor van jó kedved ha iszol,és alkoholista lennél.


Ha pedig már nem kívánnád az alkoholt ahhoz hogy jól érezd magad akkor is innál mert elvonási tüneteid lennének.

2010. dec. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha sok liter vizet innál meg a piáláshoz, akkor nem lenne olyan rossz a másnap.


Viszont figyelj erre oda, egyik haverom mondogatta anno, hogy sajnos csak hétvégén tud berúgni, de azt sem bánná, ha annyival rövidebb lenne az élete, hogy csak péntek és szombatok lennének benne, mert akkor mindig beihatna. Akkor jót röhögtünk, de tényleg elindult az úton és mára már nagyon lecsúszott.

2010. dec. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Te már most alkoholista vagy, ez van! Próbálj leszokni, ha van családod remélem nem sínylik meg!
2010. dec. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom reggel egyböl azzal kelsz hogy alkoholt veszel magadhoz.

én is voltam igy reggeli helyett,egyböl ittam.

remegtek a kezeim,ha nem jutottam hozza a mennyiseghez.

ami nekem nagyon sokat segitett,hogy a reggeli adag helyett jol bekajaltam,elmult a remeges es a vagy.

ezeket le kell küzdeni,ahanyszor csak az alkohol utan nyulnal.inkabb nyisd ki a hütöt,nezz körül es egyel,lehet elhizol,de egy idö utan mar nem fog hianyozni remeljük az ital!

2010. dec. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha iszol, akkor másnapos leszel, bármit is csinálsz. Szomorú, hogy alkohol nélkül nem érzed jól magad. Szar az élet, de talán meg kellene próbálnod valami más elfoglaltságot találni az ivás helyett. Olyat keress, ami örömet okoz. Fotózz, sportolj, olvass, vagy keress egy társat. Az apám 34 évesen halt meg, ő is szeretett inni :(
2010. dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

a másnapos depresszió nálam is meg van, de én néha részegen is depis vagyok:D, csak akkor van jó kedvem, ha eleve úgy kezdek inni h előtte is jó kedvem van.


gondolom üres az életed, kezdj vmi vele, találj vmi hobbit, mellette persze néha berúghatsz:D, de ha így folytatod könnyen alkoholista leszel.

2010. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amúgy én tapasztalatból mondtam amit írtam,én is így voltam,és a végén már remegtem hogy berúghassak és jó kedvem legyen,aztán nehezen leszoktam.


De volt rokonom aki 29 évesen meghalt mert kikészült a mája.


A második válaszoló voltam.


16/F

2010. dec. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát!

Üdv: Árpi

2010. dec. 2. 23:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Én meg nem ihatok, pedig bebaszva lenni a legjobb. Csak az nem jó, hogy telefonálok meg emailt is írok közben. jesszus mennyien néznek elmebetegnek a leveleim miatt. o_O
2010. dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!