Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A környezetem szerint a...

A környezetem szerint a császáros szülés nem is szülés, mert "csak kiszedték belőlem a gyereket". Mi a véleményetek erről, hogyan reagáljak? Nagyon rosszul esik, főleg, h nem én akartam a császárt, normál úton nem tudtam megszülni.

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 21:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Én túlhordtam,nem indult meg a szülés,zavaros volt a mvíz és 2 vetélés miatt simán császár lett.A családban sokat lehülyéztek emiatt,de én is úgy gondolom,hogy nem szültem.Ez 1 műtét volt,amit elég nehéz volt elfogadnom.
2009. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Ekkora marhaságot! :) A császáros szülés is szülés. Ott is van (többnyire vajúdás és minden, ami kell). Én pld. könyörögtem a dokinak, hogy császárt szeretnék, irtóztam és féltem a szüléstől. Persze jót nevetett rajtam, de nem engedte a császárt.


Aki ilyeneken gondolkodik, hogy a császármetszés az nem szülés, annak a fejében valami gond lehet...

2009. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Hát szerintem keress inkább más társaságot vagy ha ilyeneket beszélnek zárd be alaposan a füleidet!Szóhoz sem jutok,felháborít!

egy lassan 3 császáros anyuka

2009. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
3.vagyok.Hozzátenném még,hogy nem a szülés körülményei fontosak hanem a nevelés!!!
2009. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
én is császárral szültem (szintén muszáj volt, nem én választottam). Én ezt a véleményt csak egy embertől kaptam meg: az unokatesómtól, aki pár hónappal utánam szült. Amint megtudta, hogy császárral szültem, már nem is érdekelte, hogy mi történt, pedig azelőtt folyton azt akarta, hogy majd részletesen meséljem el neki, hogy mi történt. Sőt, még amikor megkérdezte, hogy milyen betétet kell bevinni a kórházba, utána is csak legyintett, hogy 'ja, te nem tudhatod, te biztos nem is véreztél a császár után'. Nálam ez vágta ki a biztosítékot. A sors iróniája, hogy aztán ő is majdnem császárral szült, mert nagyon lassan tágult. Ő azóta is ilyen okos mindenben, nagyot csalódtam benne, de én nem foglalkozom vele, mert hidd el, nem érdemes vitába szállni.
2009. júl. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Küldd el őket a jó büdös francba, amikor ilyet mondanak. Már elnézést.
2009. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Amikor valakinél programozott császárt csinálnak, az tényleg műtét és nem szülés, de ettől még semmivel sem kevesebb azoknál, akik hüvelyi úton szültek. Amikor valaki több-kevesebb ideig vajúdik, tágul, de a vége mégis császár és gyakorlatilag a szüléséből a csak a kitolási szakasz marad ki -akkor ezt minek nevezzük???? Nekem császárban és hüvelyi szülésben is részem volt (12-14 óra vajúdás után), de egyiknél sem éreztem többnek ,jobbnak, értékesebbnek magam. Mondjuk szerencsére a környezetemben senki sem volt olyan pofátlan, hogy az kisbaba érkezése okozta örömöt elrontsa.

Ha ezek a kedves emberek így vélekednek, akkor ezek szerint bármikor kés alá feküdnének, mert az egy veszélytelen, könnyed dolog...

Hidd el a babádnak a Te óvó szereteted a legfontosabb, nem az a mód, ahogy megszületett!

2009. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%

én is császárral szültem az előt, és szerintem is csak egy műtét volt.

a 2. szerncsére természetes szülés volt. ég és föld a kettő. össze sem lehet hasonlítani! hidd el! sajnálom, hogy az első császár volt.

2009. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Ha császárral jön világra egy baba, akkor az nem szülés, hanem születés. Persze ez nem azt, jelenti, hogy csak "kiszedik a gyereket"!! Elég baj az a kismamának, hogy ilyen beavatkozásra volt szükség! Mindkettővel meg kell szenvedni. Egyikkel előtte, másikkal utána. Az a legrosszabb, amikor valakit vajudás után császároznak :-((
2009. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Ne foglalkozz az ilyen bunkókkal akik ilyet mondanak!Egyszerűen bekaphatják amikor ilyen baromságot kiejtenek a szájukon!!!
2009. júl. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!