Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális ez egy...

Szerintetek normális ez egy 16 éves lánytól? (kifejtés)

Figyelt kérdés

Az unoka tesóm sehová nem akar kimozdulni , igazán nem csúnya lány 174 cm és kb. 56 kg lehet ,okos, vicces, jófej.

Barátnői, ismerősei is vannak,de ő inkább itthon marad csak néha megy el otthonról

Komoly kapcsolata sem volt még szerintem .Én nem a közelükben lakok így én sem tudom motiválni hogy velem jöjjön valahova bulizni. Mit csináljak vele ?



2014. aug. 27. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Introvertált lehet, őket jobban lefárasztja a társalgás. Lehet hogy jól el van otthon, olvas, internetezik, tanul, főz, gyakorol valamit pl. rajzol vagy zenél.. Nem feltétlenül baj ha nem egy partyarc.

Ha soha nem mozdulna ki semmire akkor lehetne aggódni.

2014. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ismeros a helyzet,a kulonbseg hogy en 15eves vagyok az unokatesom,aki mellesleg fiu ,22 eves. Nemhogy komoly kapcsolata,meg baratnoje se volt. A haverokkal is alig megy el 1szer-2szer valahova,se buli,se semmi:/ A szuleivel el meg,nem dolgozik(meg nyaron se) es semmi nem erdekli. Eleg szomoru,de nem nagyon birok valtoztatni rajta:/ bocsi hogy ekezet nelkul irtam..es hogy nem adtam valaszt a kerdesedre,csak meglattam es gondoltam leirom ,mert unokatesod lehet majd kesobb megerik ra ,de 22evesen(most lesz 23) igy mar eleg erdekes:/
2014. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ennyi idősen nemkéne már túllennie legalább 1 kapcsolaton :/ ??
2014. aug. 27. 14:01
 4/6 anonim válasza:

Lehet o olyan kesonero tipus. Lehet majd kesobb megjon a kedve a bulizashoz,pasizashoz,szerintem meg nem kell eroltetni! 22evesen mar nemtudom meddig akar varni:/ es en egy varosba lakok vele,es meg igy se tudok neki segiteni:/ nemtudom mi lesz a jovojevel:/

De szerintem a te esetedbe probalj vele beszelgetni,hatha kicsit megnyilik,tudasd vele hogy megerted ot es hogy ez is normalis! de szerintem ez majd ugyis kifog alakulni,ha tenlyeg olyan lany,mint amit leirtal rola;)

2014. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ő így érzi magát jól, akkor nem tudsz mit tenni. Lehet, később megváltozik, az én ismerőseim között már volt rá példa, de lehet, hogy nem. Az meg szerintem nem baj, hogy nem volt még kapcsolata. Majd lesz.
2014. aug. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele,majd megváltozik
2014. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!