Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eladok miért olyan udvariatlan...

Eladok miért olyan udvariatlanak itthon?

Figyelt kérdés

Sok helyen voltam miár a világba, de mindig ledöbbenek hazafelejövet, hogy itthon milyen a kiszolgálás.

Sokszor én érzem rosszul magam, hogy kiszolgálnak.



2014. aug. 27. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Annyi helyen voltál, hogy látom, magyarul is elfelejtettél...
2014. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem magához a Magyarországi élethez lehet köze. Több pénzért lehet nem lennének ennyire udvariatlanak.
2014. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert semmi fizetésért gürizik végig az egész életüket, nincs egy normális, szabad hétvégéjük és sose tudnak rendesen pihenni. Én is voltam eladó, szóval tudom. Szerintem ezért nem lehet őket hibáztatni. Hidd el, neked se lenne túl sok munkakedved, ha ennyi pénzért güriznéd végig az életedet. Amúgy én ezt egyáltalán nem tapasztalom, mifelénk minden eladó kedves. Inkább Pesten lehetnek morcik. De ezen sincs mit csodálkozni. Minden nap ezer emberrel találkoznak és egy idő után fárasztó mindenkivel jópofizni.
2014. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!