Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkanélküliek, ti mióta...

Munkanélküliek, ti mióta kerestek állást? Én már eléggé el vagyok keseredve, szégyellem magam, hogy csak itthon ülök, de pályakező szinte sehova sem kell, max, amíg kapják utánuk a támogatást.

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 19:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*pályakezdő
2013. okt. 24. 19:32
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted ez egy olyan témakör, amivel az ember szeret "villogni" akár a neten is...?
2013. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem értem, ebben a kérdésben mi a rossz. Név nélkül "villogni" egyeltalán nem jelent semmit. Senkinek nem kötelező, neked sem kell, az okoskodástól kímélj meg, légyszi.
2013. okt. 24. 20:19
 4/13 A kérdező kommentje:
De igen, ezen az oldalon az vagyok, vagy tudod a nevemet kedves unatkozó, kötekedő kommentelő? -.-
2013. okt. 24. 21:24
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Én nem tudom a nevedet, de minimum az oldal gazdái biztos. Ez elvileg lehetőséget ad arra, hogy bárki megtudja. :D


Ja Szárnyas Fejvadászra regeltél a facebookon? Ott van még százezer sorstárs.

2013. okt. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha már itt vagyunk, te mióta vagy munkanélküli? Mert kíváncsi vagy, de te nem árultad el automatikusan. Na látod, mindenki más is pont ennyire imádja ezt a témát...
2013. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Érettségi után 3 hónapig tartott mire állást kaptam, miután lediplomáztam 5 hónapig. Azt vettem észre ha valaki túlképzett egy állásra azért nem veszik föl mert egy jobb ajánlatért hamarabb lelép.
2013. okt. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Én hamarabb kaptam munkát mint a diploma a kezembe lett volna. Szeptember óta én is munka nélküli vagyok de én nem keresek állást mert saját vállalkozás beindításán ügyködök és most építettünk egy lakást. Ezért nagyon sok időm erre a két dologra megy el. De ne keseredj el, találni fogsz te is egy számodra megfelelő munkát!
2013. okt. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%

Elkezdeni tényleg nagyon nehéz. Főleg ha mondjuk nem a legkeresettebb a szakmád.

Ha tudod, foglald le magad valahogy! Én ameddig nem találtam rendes állást, elvégeztem egy OKJ-s tanfolyamot, na meg mellette amit tudtam, alkalmi munkákat elvállaltam. Beletelt jó időbe, mire megkaptam első állásomat, ráadásul pályakezdőként jókora szerencse is kellett hozzá.

Most ott tartok, hogy a munkahelyen szabályosan ragaszkodnak hozzám. El akartam menni másik, jobban fizető munkahelyre, gyakorlatilag nem akartak elengedni, minden követ megmozgattak, hogy itt tartsanak. Pedig pályakezdőként sehová nem kellettem.

Miután az ember már bebizonyítja, hogy jó munkaerő, onnantól már nem lesz gond. Az eleje tényleg nehéz, de ne keseredj el, ne szégyelld magad, a mai világban, amikor kevesebb a munkahely, mint a munkaerő, és ennél fogva mindenki csak a "tapasztalt" munkaerőt keresi, nehéz elindulni.

2013. okt. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat.:) 7-es válaszoló, akkor te szerencsésnek mondhatod magad, 8-as neked sok sikert a vállalkozáshoz.:) Le tudom foglalni magam, mert van elég dolgom, sajnos túl sok is, ezért is nehéz munkát, főleg megfelelő munkát találnom.:(
2013. okt. 25. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!