Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan öltöznek/viselkednek a...

Hogyan öltöznek/viselkednek a rocker lányok?

Figyelt kérdés
Milyen a viselkedésük? Mogorvák,csúnyán beszélnek,szótlanok, vagy kimonják azt, amit gondolnak? Hogyan öltöznek,milyen a hajuk? Légyszi képet is linkeljetek! :)

2014. aug. 27. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Én rocker/metálos läny vagyok..hát ruha ügyileg leginkább fekete koponyás,rock\metál bandás polok,farmerek..bakancsot szoktam hordani..láncos és szegecselt dolgokat(nyakörv,bilincs,lánc,hozentroger)•-• hm.. Egyébken a mi fajtán meg mondja hs valami baja van(ami a szìvünkön az a szánkon). Ja, és persze trágáran is szoktunk beszelni(persze nem mindegyikünk), bunkok csak azzal vagyunk aki megérdemli, külömben a fajtánk eleggé elfogado másokkal.Oh és szeretjük a szine hajat/hajtincseket.
2014. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Önmagukat adják, lázadnak.Nem érdekli őket mások véleménye.Néha beszélnek csúnyán, és igen szókimondók is tudnak lenni de nem mogorvák.

Ettől függetlenül lehetnek jófejek, csak kicsit lázadóbbak.


Öltözködésük..Hát általában főleg fekete/sötét ruhákban járkálnak, de van olyan is aki normálisan öltözködik.Asszem a ruha határozza meg legkevésbé a személyiséget.A hajuk is olyan amilyennek szeretnék.Mondom ezt úgy hogy 5 rocker lányt ismerek közvetlen közelről.


Képet most kapásból nem találtam, de keresek


Az lenne a lényege a rockerségnek, hogy légy önmagad.

2014. aug. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Halaljelenetes fekete polo, szakadt farmer, kopott fekete teniszcipo vagy bakancs, fekete koromlakk es szemfestek, szegecses karkoto vagy egyeb femes karkoto, lanc, stb:) Szemelyiseg szerintem valtozo.
2014. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én rocker lány vagyok. öltözködés: nőiesen öltözködöm,bár mindig van rajtam egy-egy rockeres kiegészítő,ami talán elsőre furcsának hathat másoknak (pl. lánc,szegecses karkötő,zenekaros csomózott karkötő,bakancs-ezek közül mindig csak egy van rajtam egyszerre),hajszínem természetes világosbarna,sminkem nem kihívó,csak szempillaspirál,korrektor és szájfény.

elég vidám természetem van,mindig kimondom,amit gondolok,nem riadok vissza semmitől. Néha elhagyja egy -egy trágár szó is a számat. Mások véleménye nem érdekel,mindig magamra hallgatok és általában jó döntéseket hozok. Egyébként meg egy rocker attól rocker,h nem mások szabják meg h milyen legyen.:)

2014. aug. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Én is rocker vagyok, de a személyiségi alapjegyeket nem a zenei ízlés határozza meg. A rockerek ugyanolyan emberek, mint bárki más, ugyanúgy köztünk is van jó és rossz ember, vidám és keserű, kedves és mogorva.

Az öltözködési stílust sem lehet igazán behatárolni, hiszen rengeteg alfaj létezik. Vannak extrémebbek, újhullámos lázadók, visszafogottabb, laza típusúak, igénytelen kinézetűek vagy olyanok, akik a régies, díszes, csipkés, elegáns ruházatokat kedvelik stb. stb..

Én pl. kissé katonás beütésű vagyok, néha pedig vagányan nőies.

[link]


[link]


[link]

2014. aug. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy öltöznek ahogy jól érzik magukat.
2014. aug. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Rocker vagyok, de a külsőmből inkább gondolják azt rólam, h klasszikus zenét hallgatok minthogy rockot. Mindig blúzt, ceruzaszoknyát, magassarkút hordok, finom, nőies ékszerekkel stb. a hajam hosszú hullámos (semmi belenyírás stb.), amit főleg kibontva, befonva vagy kontyban hordok. Ha beszél velem vki, akkor kedves vagyok, nem szólok be senkinek, nem beszélek csúnyán, nincs tetoválásom, a viselkedésem konzervatív, visszafogott, nem iszom alkoholt, nem dohányzom stb. Tehát átlagos nő vagyok, mert nem hiszem, h a külsőmmel ki kell fejeznem azt, h mit szeretek hallgatni. Úgy öltözködöm, ami nekem tetszik és nem úgy, ahogyan egy zenei stílus "elvárja".
2014. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Goth-rocker-metálos keverék vagyok. Szókimondónak vallom magam, elég nyers a humorom és a modorom, ezért férfiakkal jobban kijövök, a nők sértődékenyek... Szoktam csúnyán beszélni, sajnos nem ártana néha alaposan kimosni a számat... Próbálok változtatni rajta, melóban már nem káromkodom, de itthon aztán néha csak úgy röpködnek a szentségelések. Alaptalanul, "csak úgy" nem szólok be senkinek, ha engem nem bántanak és sem bántok, de ha belémkötnek, kiállok magamért és visszaszólok, de nem ocsmányul, hanem furfangosan, hogy utána a másik csak hápogni tud :D

A hajam természetes sötétszőke, váll alá ér, van természetesen kialakult Vadóc-tincsem (X-men kedvelők előnyben), nem festem, nem vasalom. Régen festettem, tönkre is ment, úgyhogy soha többet. Általában feltűzve hordom, néha kiengedve.

A körmeim mindig rövidek, nem lakkozom őket, sminket nem igazán használok, csak színezett hidratálót meg spirált.

Általában sima fekete pólókat/topokat/hosszú ujjúakat hordok, sima fekete nadrágokkal. Szoknyát egyre ritkábban hordok, de abból van csipkés, fordos, tüllös, cakkos aljú... Lábamra bakancsot, nyáron gladiátorszandált húzok. Ékszereket nem nagyon hordok, főleg nem klisés szegecses, fekete gyöngyös, pentagrammos marhaságokat. Ha már ékszer, akkor az valami filmes replika (Egy Gyűrű, Arwen nyaklánc, X-men-es Logan dögcédula) fityeg rajtam pluszban a fekete köves medálom mellett, amit soha nem veszek le.

Képet nem küldök magamról, bocsi. :D

2014. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én "rocker" lany vagyok a szofogadatlan fajtabol... Utalom ha megmondjak hogy mit csináljak....lázadok eleg rendesen!😅😂

Az oltozkodesembol es a kinezetembol viszont senki meg nem mondana hogy mit hallgatok(kiveve ha nem bandas polo van rajtam) alltalaban pop ra tippelnek akik nem ismernek... Imadom festeni a hajamat színesre szoval nem vagyok egy fekete szemelyiseg(alapbol szoke a hajam) Alltalaban nem beszelek csunyan de persze elofordul... Nem vagyok senkivel sem kocsog csak azokkal akik megerdemlik. Alapvetoen viszont szerintem elfogado vagyok másokkal!

2017. nov. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok! Azt meg kihagytam hogy kiskorom ota hallgatok rockot mert a noverem mutatta meg még akkor amikor o volt ennyi idos mint en most(9,5 ev van koztunk) es most vagyok 14😇
2017. nov. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!