Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit változtassak magamon?

Mit változtassak magamon?

Figyelt kérdés
önbizalom hiányos ember vagyok és ezt mások is észreveszik,kiszimatolják...és ki is használják. Arra gondolok,hogy sok a környezetemben a gonosz ember s azt vettem észre ujabban,hogy folyton gonoszkodnak velem,megbántanak,kihasználják a kedvességemet.Na ebből lett nagyon elegem.Ha kicsit a sarkomra állok valóban arrogánsabb is leszek s akkor meg azt vágájk a fejemhez hogy egy beképzelt... vagyok, s talán igazuk is van, mert olyankor kicsit így is viselkedem. Hogyan legyek erős és határozott anélkl hogy átesnék a ló másik oldalára?
2014. aug. 28. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is önbizalom hiányban szenvedek, megértem a gondodat. Annyit tehetsz hogy ne érezd magad semmivel sem rosszabbnak a többinél. Ha olyan van állj ki magadért, ne hagyd magad hogy megbántsanak. Tudom, rossz meg könnyű így mondani, de én már megtaláltam a gyógyírt rá. Amikor bántanak, azonnal vissza kell vágnod olyannal ami nekik rosszul esik, vagy csak tényleg hagyd és ne idegeskedj mert azt élvezik, hogy felhúznak és hű most mennyire pipa lettél.
2014. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy nem szeretem magam amikor visszavágok.Rossz a lelkiismeretem,hogy megbántottam valakit.
2014. aug. 28. 14:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok, ha kedves, szerény vagyok az a gond, mert akkor csak kihasználnak, elnyomnak, semmibe vesznek, de ha a talpamra állok akkor egy beképzelt p_csa vagyok, és akkor meg ezért néznek le. Én már belefáradtam abba, hogy megpróbáljak kitörni ebből, az emberek úgy próbálnak feljebb lépni a ranglétrán, hogy a gyengéket elnyomják, szóval mindegy mit csinálok, az ő érdekük úgy diktálja, hogy én el legyek nyomva. Szóval már nem is akarok "megfelelni" az embereknek, csúnyán szólva lesz@rom, ha nem tetszik nekik, amilyen vagyok, de már nem hagyom magam kihasználni. Sajnos túl sokat csalódtam már az emberekben, már meg sem próbálok beilleszkedni közéjük. Nekem bőven elég,hogy van pár barátom, akik nem használnak ki, hanem azért szeretnek, aki vagyok, és van egy párom, aki mellett tudok önmagam lenni.
2014. aug. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!