Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szarjátok le, mit...

Miért nem szarjátok le, mit gondolnak rólatok mások?

Figyelt kérdés
Mi ez a nagy megfelelési kényszer? A kérdések fele így kezdődik: "mit gondoltok arról, ha...", "az ciki, ha...", "gáznak tartjátok, ha...".
2014. aug. 28. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Es te miert nem szarod le masok problemajat
2014. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bizonyos dolgokat le kell szarni, pl ha mindent jól csinál az ember, mégis fúrják stb

Viszont vannak dolgok, amiről szeretnénk visszajelzést kapni. Ezért vannak ezek a kérdések.

2014. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért van, mert akkor úgy érezzük, hogy nem tudunk beilleszkedni sehova.
2014. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem azzal van baj, aki leszarja.:)
2014. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont letojom mások véleményét. :D Vagyok annyira nagylány, hogy el tudjam dönteni, mit vegyek fel, hogy hordjam a hajam, milyen táskám legyen, hogy edzek (van annyi önkritikám, hogy józanul lássam magam a tükörben), mit hallgatok, hova járok kikapcsolódni, van-e szükségem barátokra, mit ajándékozzak a páromnak (mégiscsak én ismerem, nem az itteniek), mikor feküdjek le aludni, szeretem-e a rajzfilmeket, szeretek-e társasjátékozni.

A legtöbb ember be akar illeszkedni, mert félnek, hogy egyedül maradnak, így beindul a csordaösztön. Na, nekem már a csordával is bajom van :D

2014. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert ha nem érkeznek pozitív visszajelzések, csak negatívak vagy semlegesek, akkor semmirekellőnek érzem magam és szívem szerint felkötném magam az első lámpaoszlopra. Ezért van az, hogy már azon megsértődöm, ha Facebookon senki nem lájkolja azt amit megosztok. Tudom hogy gyerekes és nevetséges, de mégis így érzem magam.


Ez mondjuk nem konkrétan a kiírt kérdésekre vonatkozik (amire utalsz), hanem úgy általában az életre.

2014. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, igen. Visszajelzésre, pozitív megerősítésre mindenkinek szüksége van.
2014. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!