Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha új iskolába megyek, és...

Ha új iskolába megyek, és anyu rám erőltet egy nagyon régi ünnneplő blúzt, az meghatározhatja azt, hogy hogyan fognak hozzám viszonyulni az új osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Pont évnyitóra akarja ezt rám adni, mert a mostani )ami szerintem jobban áll, és egyben szebb is) szerinte kicsi pedig nincs fél éve hogy vettük. Fék attól hogy mit fognak szólni. Még válltömése is van!

2014. aug. 28. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mennyire gázul néz ki a ruha. De persze ha új suli és kb. senki sem ismer, akkor szerintem nem ez miatt fognak rossz véleményt alkotni rólad.
2014. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szép, nyugodt hangon beszéld meg vele, hogy Te abban nem éreznéd jól magad. Biztosan megérti.
2014. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha látják rajtad, hogy nem zavar és nem rontja el a kedved a felsőd akkor nem fogja túlzottan érdekelni őket. Ha búvalbélelten, duzzogva megjelensz benne akkor kifognak röhögni.


Egyébként vedd fel mindkét felsőt és nézegesd bennük egy kicsit magad, lehet, hogy nem is olyan gáz az a darab amelyik nem tetszik. Amúgy a válltömést is kilehet szedni. (Én sok dolgot hordok ami anyámé volt, nincs bennük válltömés, mert már ő sem szerette így az volt az első dolga, hogy eltávolította őket.)


Vagy beszéld meg anyuddal, hogy most még felveszed a régi blúzt arra a pár órára, a következő ünnep előtt pedig vesztek egy másikat.

2014. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem kellene, hogy egy blúz miatt rosszul viszonyuljanak hozzád, de sajnos lehetséges, hogy mégis ez lesz. Ráadásul te is feszengve éreznéd magad, úgyhogy ezt mondd el anyukádnak. Ne vitatkozz, beszéld meg vele, hogy ez kihathat a jövődre, valamint te rosszul érzed magad abban a felsőben. Biztosan nem fogja rád erőltetni. De lehet, hogy nem is áll olyan borzalmasan, senki nem fog egy válltömés alapján megítélni, ha felemelt fővel viseled. :)
2014. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100% Az én volt osztályom ki volt élezve az ilyenre. És szerintem manapság a fiatalabbak nagyon ilyenek.
2014. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindekinek köszönöm szépen! :) De tényleg!:)
2014. aug. 28. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!