Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért éreznek az emberek...

Miért éreznek az emberek kényszert, hogy valakinek kiöntsék a lelküket, megbizzanak valakiben?

Figyelt kérdés

Állandóan látok itt olyan kérdéseket, hogy hátbaszúrták barátai, stb. Én a komolyabb dolgokat, titkokat el sem mondom senkinek (tényleg senkinek), barátok meg azért vannak, hogy ne unatkozz.

A bizalom meg nálam annyit jelent, hogy ha megbeszélünk valamit azt meg is csináljuk. De vannak emberek, akik ha elkövetnek valami rosszat, úgy hirdetik, mint ha arra vágynának, hogy kiderüljön.


2014. aug. 29. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is ritkán mondom el a problémáimat másoknak. Egy-két személy van, akivel megszoktam beszélni a lelki bajaimat, és bár bizalmatlan vagyok, azért jól esik kimondani. Ha tanácsot nem is tudnak adni, legalább megnyugtatnak, esetleg támogatnak, vagy megmondják a kegyetlen igazságot. Sajnos rengeteg kétszínű ember van, aki visszaél mások bizalmával. De jó érzés a tudat, hogy van, akiben megbízhatunk, és nem vagyunk teljesen egyedül ebben a rideg világban. Persze meg kell találni az arany középutat, azt én sem értem, hogy egyesek miért osztanak meg mindent mindenkivel.
2014. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én már megjártam elég csúnyán, nem is egyszer. Azóta senkinek, de tényleg senkinek nem öntöm ki senkinek a lelkem, nem bízok senkiben. Egy hangyányit talán egy ismerősömben, aki papnak készül.
2014. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, csak nekem erre soha nem volt szűkségem (még 8 évesen sem).
2014. aug. 29. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!