Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » SOS! Egyfolytában olyan...

SOS! Egyfolytában olyan kényszert érzek, hogy egyek, mégha nem is vagyok éhes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Légyszives ne írjátok azt,hogy találjak magamnak elfoglaltságot,mert sportolok,tanulok,de ez még nem akadályoz meg abban,hogy egyek,amikor csak lehetőség nyílik rá.Nem vagyok kövér MÉG,de ha így folytatom az leszek,már most látszik,hogy híztam.

2014. jan. 27. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Kényszeres evés, van ilyen a kényszerbetegségek között.
2014. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 VWXYZZS ***** válasza:
100%
Dehogyis kényszeres evés. Az a helyzet, hogy szarul kajálsz. Az inzulin szinted összevissza ugrál. Ez okozza a falási kényszert. Csináld meg előre a napi kajádat. Oszd fel 6 felé és 3 óránként egyél. Ha nagyon enned kell akkor oszd fel mondjuk 8 felé és egyél 2 óránként. Az a lényeg, hogy tudd, hogy mit és mennyit eszel. Hidd el, hogy könnyebb vékonynak maradni mint lefogyni.
2014. jan. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!