Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem van több kár...

Csak szerintem van több kár mint haszon ebben az Ice bucket challange-bem?

Figyelt kérdés

Gondoljatok bele, több millió liter víz elmegy arra, hogy mindenki leöntse magát..

Egy átlagos vödör olyan 10 liter, esetleg 12?

Azt ha kiszámolnánk mennyit pénzt érne? ennek a víznek a mennyisége elég lenne Afrikának is szinte..



2014. aug. 29. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz az ilyen átlagemberek főleg az USA ba állandóan ennyit pazarolnak, de nem csak vízre kell gondolni.
2014. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt a pénzt visszahozza a youtube megtekintések száma.
2014. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
A kérdés demagóg. Ennyi
2014. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Annyi eső esett a nyáron,hogy tele az akna és az árokban napokig áll a víz. Szólj már az esőnek is,hogy ne pazaroljon, mert tönkre megy a termés!
2014. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért, ha nem öntöd magadra, akkor talán elvinnéd Afrikába? Na ugye.


Maga a mozgalom nagyon is hasznos. Például csak Charlie Sheen 10e dollárt adományozott az ASLA-nak.

2014. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor gondolj bele valami másba is, Kérdező:


Az USA egy napi ivóvízfogyasztása a sokszorosa annak, amennyi vizet eddig összesen elhasználtak erre az új trendre.Pedig hidd el, a nagy részét ők is csak pazarolják, de azt már senki sem érdekli.


Ma a Földön a városlakó emberek szinte kivétel nélkül vízöblítéses angol vécét használnak, ami szintén ivóvizet használ.Egy ember csak egy nap alatt többet fogyaszt így, mint a vödör jeges vízzel.És még nem számoltunk a zuhannyal, a fog- és kézmosással, a mosogatással és mosással, ami mind-mind ivóvizet használ.


Ezek mellett eltörpül a vödör jeges víz.Ha az ember megtanulta, hogy a mindennapi életében hogyan takarékoskodjon az erőforrásaival, akkor lesz mire hivatkozva kifogásolnia az efféle dolgokat is.

2014. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, értem..

Nem is ezzel a betegségek elleni támogatással van a gondom.

Mostmár aki leönti magát, nem a betegség miatt teszi, hanem azért mert a másik kihívta, eltűnt az értelme sajnos..

2014. aug. 29. 21:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Muszáj minden nap egy ilyen kérdést feltenni? Én személy szerint rohadtul unom :D
2014. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ukrajnában meg katonák halnak meg!


Szeretem az olyan kérdéseket, amikor az éhező/szomjazó Afrikával példálóznak, mert a művelt nyugati országok épp aktuális, pazarló hóbortja lecsapja a biztosítékot náluk.

2014. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mikor elmész a fürdőbe is az afrikai gyerekekre gondolsz? Vagy mikor beülsz a mekdonálcba és tolod be a hamburgert? Eszedbe jut,hogy valahol éheznek? Mikor felveszed a futócipődet akkor gondolsz azokra akik kínában meg egyéb helyeken éhbérért varrták össze, csak hogy te divatosan fussál?? Ha valamelyikre is nem a válaszod akkor sürgősen szégyelld el magad.
2014. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!