Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van akinek ez a vélemén...

Más is van akinek ez a véleménye a facebookról?

Figyelt kérdés

Nagyon irritál hogy egy csomó embernek ez a szórakozása hogy ilyen hülye fotókat tölt fel és olyan idézetet írnak melléjük: "hogy fogadd el

magad, meghogy mindenkinek úgy kell elfogadni amilyen vagy és hogy minsenki szerethető"stb.amiket úgysem gondolnak komolyan mert a való életben lesz*írják a normális embereket akiknek nem ott van az életük vagy nincs is facebookjuk(pl.nekem). Szerintem ez egy nagy átverés sok emberről mert nemis biztos hogy az illető ùgy néz ki mint amilyen képet felteszik magàról. Tele van veszélyekkel ez a közösségi oldal de sokan ezt nem veszik figyelembe és még a címüket is kírakják "nézegetnivalónak". Inkább a tanulással kellene foglalkozni mert ez a marhaság csak időpocsékolás.

Légyszi csak normális válaszokat és akicsak sértegetni tud inkább ne is írjon Köszönöm!

(Az esetleges helyesírási hibákért bocsi)



2014. aug. 30. 10:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Te miért mással foglalkozol? miért nem magaddal?
2014. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 manó1235 ***** válasza:
100%
igen én is ugyan így vagyok vele és az a legdurvább h már a 8-9 évesek is felregisztrálnak de minek? üljön le és játsszon hol fboztam én 8 évesen? még telefonom sem volt.. nem hogy facebook.. de a mai világ sajna ilyen.. viszont sztem a mai "gyerekeknek" egyáltalán nincs gyerekkoruk, semmit sem ismernek meg, buták, nem tisztelik az értékeket, hagyományokat stb.. és ez elszomorító 20/L
2014. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem foglalkozom azzal,hogy mit posztolnak,van életem és nem kirakatban és másnak élem.
2014. aug. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Janka néni ***** válasza:
93%
A FB is olyan, mint minden más az életben: a helyén kell kezelni. Nem ott kell élni az életet, de lehet egy színtere ez is. Az arányok a lényegesek és a használati szándék. Mert, igen, veszélyeket is rejt (ahogy általában az internet). De ez igaz minden másra is. legártatlanabbnak tűnő időtöltésre is ráakadhatnak rossz szándékkal, kihasználva a tapasztalatlanságot vagy (ami még gyakoribb, a nemtörődömséget). Beszélgetni kell és megtanulni a dolgokat a maguk értékén kezelni. A FB-ot épp úgy, mint bármi mást.
2014. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, ezért töröltem le magam kb. 1 hónappal az után hogy regisztráltam, mert rohadtul nem vagyok kíváncsi más idézetes képeire, meg a sok képmutatásra. Facebookozzon akinek ez tetszik, meg szerezzen jó sok "igaz barátot", akik a való életben még mentőt sem hívnának hozzád, ha mellettük ütne el egy autó, hanem inkább elfutnának.
2014. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Janka néni ***** válasza:

Kedves 2. válaszoló! Ezeket a gyerekeket mi neveljük és mi vagyunk a példa előttük, ezt ne felejtsd el! Kortól és életmódtól függően, de igaz. Ne általánosíts, mert a megfigyelésed sok gyerekre/fiatalra igazak, de legalább ennyi ellenpélda is van. Szerintem Te is látsz utóbbiakat magad körül, de ha nem vedd észre őket. Javítana a Te hangulatodon is!

Lehetne fokozni, hogy még régebben a gyerekeknek mijük nem volt és mijük volt.Ebből süt az utódok irigysége, ha bevallják, ha nem.

2014. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Ez valami s**r hiszti akar lenni? Semmivel sem vagy jobb mint a facebookra regisztráltak nagy része. És nem mindegy az sem, hogy valakinek az az élete vagy csak néha benéz. Valami furcsa ál-irigységet érzek benned, akit nem érdekel az nem foglalkozik másokkal, vannak emberek a facebookon, diplomával, nyelvtudással, stb. Tájékozódj mielőtt ilyen f**zságokat mondasz. Nem mondom, hogy ezek a nyálas semmitmondó idézetek jók, de lesz**om mert nem érdekel, te talán irigy vagy rájuk, vagy - már bocs - egyszerűen nagyon buta.
2014. aug. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolsó! egyáltalán nem vagyok buta ez csak az én véleményem és nem kell azért szólni mert én így gondolom!
2014. aug. 30. 11:34
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes és normális válaszokat! Látom azért van aki egyetért velem.
2014. aug. 30. 11:48
 10/18 anonim ***** válasza:
8: Nem ezt mondtam, és nagyjából egyet is értek, csak az nem világos, hogy miért izgat ez annyira.
2014. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!