Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az miert vagy mitől van hogy...

Csenyke kérdése:

Az miert vagy mitől van hogy minden óra előtt rettegek és félek hogy kifognak hívni a táblához vagy kihivnak feleltetni esetleg hangosan kell olvasnom az osztály elott? 16/L

Figyelt kérdés
Hogyan segithetnek ezen? Mit tehetek ez ellen? Mert már kezd felorolni a minden.API idegesség

2014. aug. 28. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Legyél felkészült az órákon, akkor nem lesz mitől félned.
2014. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány
2014. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
16 évesen hangosan olvasni nem lehet olyan nagy dolog. Tulajdonképp mitől tartasz? Hogy nem tudsz majd olvasni?
2014. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem attól hogy nem tudok..mert tudok persze...csak hogy a többiek kienevetnek ha elrontok valamit
2014. aug. 29. 18:14
 5/6 anonim válasza:
Először is: ne rettegj! Ez a sok baromság nem ér annyit, hogy kikészítsd magadat miatta. Másodszor: mindig készülj fel az órákra, tudom ez nem mindig egyszerű, de TE tudod ,hogy foglalkoztál az adott anyaggal tehát nem a te hibád lesz ha rossz jegyet kapsz. Én mindig felkészülök de van egy nyomorék tanár aki szívat engem és mindig én felelek. Volt hogy egymás után 3-szor is. Már én is kezdek félni ettől a tanévtől, de már ott tartok, hogy lesz*rom!!!!!
2014. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Továbbra is azt mondom, hogy önbizalomhiány.

Én is így voltam.


Amíg más olvasott, addig jó volt, de mikor a tanár el kezdett azon gondolkozni hogy ki legyen a következő, már a torkomban dobogott a szívem és remegett a hangom ha megszólaltam.

Szépen tudtam olvasni, de mégis utáltam hangosan olvasni ahogy minden másfajta szereplést is.


Olyan nem tűnt még fel, hogy ha ideges vagy, akkor fölfelé nézel? Mellékhatásaként lemaradsz az emberek gesztusairól, visszajelzéseiről.


A teljes megoldás még nálam is hiányzik. (Ha valaki tudja, írhatja :D)


Annyi működik talán, hogy tényleg le kell szarni, mit gondolnak az emberek. Most ha gondol is valamit (mert gyanús hogy nem), attól hogy idegroncs vagy, semmi nem fog változni, csak magadat teszed tönkre.


Ilyesmi tanáccsal próbáltak engem ellátni:

- tükör előtt beszélj

Hülyén hangzik, de van benne valami. Főleg, hogy ha kipróbálni, baromira nehéz.

2014. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!