Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha azt mondjak rolam, hogy...

Ha azt mondjak rolam, hogy komoly vagyok a koromhoz kepest es hogy nincs velem semmi baj, akkor miert vagyok allandoan egyedul?

Figyelt kérdés

19 eves fiu letemre nem volt meg sosem senkim. Az elmult honapokban hihetetlenul rossz volt a kedvem mar. Egyszeruen utalom mar magam amiert megol a magany szo szerint. Allandoan csak ki vagyok hasznalva, amikor valakinek vigasz kell hogy legyek ott vagyok de ha maris jobb a helyzet el is vagyok felejtve.

Nyaron dolgoztam egy gyarban idenymunkaskent es ott is mindig azzal farasztottak hogy tul komoly vagyok meg h latazik rajtam h egy okos ember vagyok. Ezt mondjak ram a 30-40 ev kozottiek. Lehet h eppen ez a baj hogy felnek tolem? Esetleg jobb ha en is 1 bunko leszek es igy nagyobb a sikerem? Vagy mit kene hogy tegyek? Nagyon utalom mar ezt. Minden este ugy alszok el egyedul es ugy kelek fel hogy egy ujabb felesleges nap az eletembol. Annak is erzem magam. Nincs senki aki ugy gondolna ram hogy hianyoznek neki. :(


2014. aug. 22. 02:34
 1/4 anonim válasza:
Ne változz meg mások kedvèèrt az a legrosszabb amit tehetsz! Lègy önmagad, ès hidd el hogy megfogod találni azokat akik szeretnek úgy ahogy vagy.
2014. aug. 22. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ismerkedsz és csajozol (környezetedben először és utána a neten), akkor legalább teszel azért, hogy ne legyél egyedül. A fontosságért meg kell küzdened.
2014. aug. 22. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2: mindig ezt csinálom
2014. aug. 22. 10:31
 4/4 anonim válasza:

Mintha a férjemet hallanám!

Fösulis volt amikor először volt barátnője, egy azaz egy darab barátja van de az igazi, 24 volt amikor megismerkedtünk. Mély,okos,intelligens ember..megbecsülendő és követendő! Ne változz csak keress! Meg fogod találni a hozzád való embereket és a boldogságot! Ne add fel!

2014. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!