Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka, hogy nem...

Mi lehet az oka, hogy nem nagyon merek telefonálni az ismerőseimnek? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Mindig attól tartok, hogy rosszkor hívom őket, bár nem éjjel akarom hanem nappal, de mi van ha ő vagy valaki a telefonja közelében éppen akkor, nappal alszik. Vagy hogy valaki más veszi fel a telefonját helyette, és azt se tudom hogyan szóljak hozzá (ilyesmi is volt már).
2014. szept. 1. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha beszélgetni szeretnél egy ismerősöddel, akkor hétköznap 19.00-21.00 között éppen ideális, akkor nem is dolgozik, olyan korán biztos nem alszik és már evett is, így éppen nyugisan tud beszélgetni.

Ha más veszi fel a telefont, akkor pedig egyenesen kéred őt a telefonhoz, mert ő neked ezt adta meg.

2014. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 t_GaRami_a ***** válasza:
Én is így vagyok, még a legjobb barátaimmal is. Félek, hogy rosszkor, vagy más veszi fel, pedig a szüleivel is jóban vagyok, mondhatni haveri viszonyban. Nem szeretek telefonálni.
2014. szept. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!