Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy tökéletes nő?

Figyelt kérdés

Évfolyamtársam a lány, eddig csak külsőre ismerem. Szép arc, jó alak, nem túl nagy és nem túl pici mellek, szép kerek fenék. Nincsenek bőrhibái, semmi. Belsőre még nem ismerem, de annyit tudok róla, hogy szeret bulizni, olvasni, és jó zenéket hallgat. Számomra (kinézetre) ő az egyik legszebb lány akit "ismerek."

(Tipikusan az a lány, aki népszerű, és azt a fiút szerzi meg magának, amelyiket csak akarja.)



2014. szept. 1. 22:10
1 2
 1/16 Joci_27 ***** válasza:
85%
A nők általában szépek, okosak és jó fejek. Egy férfi ezekből kettőt választhat. De úgy is azt fogja választani, amelyiknek a legnagyobb mellei vannak. :)
2014. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mit jelent számodra a tökéletes fogalma? Csak a külsőt? Mert ha igen, akkor neked ő a tökéletes nő.
2014. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen. :) Nem kellenek nekem azok a nagy mellek. Elég a pici formás is, de természetesen nem úgy ismerkedek majd a lányokkal, hogy letapizom, és ha átmegy a "vizsgálaton" akkor beszélhetünk. :)
2014. szept. 1. 22:18
 4/16 anonim ***** válasza:
A mell is külsőség..
2014. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam utalni rá, hogy kizárólagosan is csak a külsőről van most szó. Nekem igen is, hogy rengeteget számít a belső, de mivel a lányt belsőleg nem ismerem, így a külsőről beszélünk.
2014. szept. 1. 22:21
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs:DD Ő is fog veled morogni, ha szana szét hagyod a cuccod, és egész nap kockulsz a játékod fölött, és nem viszed le a szemetet:xD
2014. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
mégegyszer leszögezem. Itt most CSAK a külsőről van szó!
2014. szept. 1. 22:30
 8/16 anonim ***** válasza:

Tehát tökéletes külsővel rendelkező nő a kérdés.

Nem tudom.

2014. szept. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem. Még úgy se, ha minden egyes embernek különböző a tökéletes. Azt mondhatjuk egy nőre, hogy számunkra ő tökéletes. De ő is valójában csak megközelíti a tökéletest. Amúgy meg a tökéletes teljesen természetellenesen hangzik és nem is vonzó szerintem, én nem vágyok rá egyáltalán. De amit írtam ez már filozófiai oldalról közelíti meg a témát.

visszatérve rá, ő nem tökéletes nő, de számodra ő a tökéletes nő párkapcsolat szempontjából. Szóval hajrá, tégy lépéseket a dolog érdekében. sok sikert!

2014. szept. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nem létezik, hogy "tökéletes". Azt mondhatjuk, hogy nagyon nagyon jó, de akkor sem tökéletes. Arról nem is beszélve, hogy ugyebár ízlések és pofonok.... Szóval akinek valami/valaki nagyon jó, az a másiknak lehet rossz is.
2014. szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!