Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik tökéletes kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik tökéletes kapcsolat?

Figyelt kérdés
Olyan , ahol nincs veszekedés ,féltékenykedés és kihasználas. Akik szeretik egymást és boldogok egymás mellett ?
2014. júl. 7. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs, veszekedés minden kapcsolatba van, egy kis féltékenység is ami még egészséges , a kihasználás már nem tagja a párkapcsolatba a másik kettő pedig igen
2014. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem nincs, bizony össze szoktunk veszni, soha nem használjuk ki egymást, csak egy minimális féltékenység van, az is inkább féltés, akadnak néha problémák, de megoldjuk mert nagyon szeretjük egymást :)

ha tökéletes lenne, az unalmas is volna talán :D

2014. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
olyan ahol néha nincs vita nincs. De azért igen van olyan ami más szemében tökéletes és a tiédben is az, nem mindenhol marják és rántják le egymást az emberek szerencsére!
2014. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan párt akik állításuk szerint soha nem veszekednek... én nem tudom, nem ellenőriztem, de elég fura.
2014. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel 4 éve vagyunk együtt. Még soha nem volt veszekedés. Mi ha bármi gond van, megbeszélni szoktuk. A veszekedésnek nem látjuk értelmét.

Féltékenykedés sem volt. Megbízunk egymásban. Kihasználás meg pláne nem volt... össze sem házasodtunk volna 1,5 év után, ha ilyen van.


Nálunk tényleg az van, hogy egyszerűen passzolunk egymáshoz.


azonos az értékrendünk (elítéljük a megcsalást, a fizikai, lelki bántalmazást, a függőségeket stb)


azonos volt a jövőképünk( mindketten házasságot akartunk gyerekkel)


nagyon hasonlít a személyiségünk.


Viszont az ízlésünk egy két közös ponttól eltekintve teljesen más (zene, filmek, sorozatok)


És a mentalitásunk is nagyon különbözik (én otthonülős, könyvmoly kocka vagyok, a férjem meg elmászkálós, haverokkal lógós.

A kettőt is teljesen könnyű volt összeegyeztetni. Egyrészt mert rugalmasak vagyunk, másrészt mert a barátai is már mind dolgoznak, szóval ők is többet pihennek mint régen... Így nem havonta találkozunk velük, hanem 2-3 havonta csak. Én meg amúgy is csak kb fél évente 1x mentem el ide oda baráttal. És nekem is jót tett, hogy valamivel többet mozdulok ki. Mert amikor találkozik a barátaival, engem is visz. Náluk bevett dolog vinni a párt is.


És most csöpögni fogok::D lelki társak vagyunk, az igaziak egymásnak. Ennyi a titok.


Megéltünk már nehéz dolgokat is. Pénzügyi gondok, munkanélküliség, mindkét oldalon. Ezt is egymást támogatva túléltük. Olyat is megéltünk, amiért mások már elváltak volna, hogy mást keressenek.... megtudtuk, nem lehet gyerekünk, de első sorban amúgy is egymást választottuk. És annál azért jóval erősebb az érzelmi kötelék, mintsem ezért szétmenjünk. Szeretjük egymást gyerektől függetlenül, és boldogok vagyunk.

2014. júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!