Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A buta embernek hogy lehetne...

A buta embernek hogy lehetne arra felhívni a figyelmét, hogy alacsony az intelligenciája?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki kb. olyan sötét, hogy a negró világít a szájában, közben pedig úgy gondolja, hogy az ő intelligenciája olyan magas, hogy senki sem szállhat vele vitába. Egyszerűen nem veszi észre magát. Csak hogy mondjak egy
2014. szept. 2. 14:03
 1/9 A kérdező kommentje:
* példát, azt állítja ( nő létére ), hogy a nők vizelete ott távozik, ahol a menstruációs vér is, tehát alul egy lyuk van csak :D Akinek pedig húgycső és hüvely nyílása is van az degenerált. És ha esetleg ellent mersz neki mondani, akkor kiabál és megpróbálja a hangjával bizonyítani az igazát. Most ezzel mit tudjak csinálni? Egyszerűen alig bírom elviselni, hogy így viselkedik, arról nem is beszélve, hogy lépten-nyomon égeti magát.
2014. szept. 2. 14:10
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyet egyszerűen hagyni kell, úgy sem értené, hogy mit magyarázol. Szerintem az ilyen azt sem tudja, mi az, hogy intelligencia, kezdjük ott, ha pedig IQ-t emlegetsz, fogalma nincs róla mi is az. Hogy olvasni? hogy könyv? hova gondolsz:DD

Szóval az ilyet hagyni kell a maga kicsiny világába, megváltoztatni nem fogod tudni, sem szép szóval, se csúnyával:D

Ellenben jókat lehet rajta vidulni, én már csak tudom:)

2014. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de, olvas-de csak ezot, meg reiki mesterképzőt, hogy a pozitiv hullámai esetleg "felemeljék":xD
2014. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olvasni olvas, csak másként értelmezi a leírtakat, mint a normális emberek. Nem egyszer jelentette már ki, hogy a tanároknál, orvosoknál ő jobban tudja a dolgokat, és hogy a tudásával már most kaphatna diplomát. Egyébként tényleg meg van áldva az ezotériával :D ( azt hiszem most valamilyen démonűző tanfolyamra megy ). Az IQ-ról pedig annyit, hogy szerinte minimum 60-70-es IQ kell ahhoz, hogy az ember szervezete működhessen ( légzés, szívműködés, stb. ) Az a bajom vele, hogy elég csak megszólalnom és egyből mondja, hogy èn hülyeséget beszélek, majd ő tudja
2014. szept. 2. 18:27
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Szresd embertársaid, abból bajod még nem származik:xD
2014. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb kérdezd meg tőle, hogy "mi a véleményed az intelligenciáról neked, mint kívülállónak?".

De most komolyan, ha ennyire lehúz téged, ő a tökhülye és mégis téged nevez annak, akkor miért vagy vele? Valószínűleg azért nyomja neked a sódert, mert a te torkodon le tudja nyomni. Néha ugyan ellentmondasz neki, de amint felemeli a hangját végighallgatod.

Nem kell meghallgatnod a hülyeségeit, nyugodtan hagyd ott amikor elkezdi a monológját.

2014. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Én szeretem az ilyen embereket, mert jót derülök rajtuk.

Javaslom, hogy legyen nálad egy jegyzettömb és toll, és amikor elkezdi a marhaságokat, kezd el lejegyzetelni. Meg fogja kérdezni, mit írsz...

Mondd el, hogy annyi tudás van a birtokában, hogy ezt egy átlag halandó, mint te, nem tudja észben tartani, ezért leírod magad és az utókor számára. Vagy abba fogja hagyni a beszédet vagy pedig baromi jó sztorikat tudsz majd idézni az ismerősöknek :D

2014. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

sehogy... és nem is kell...

Nekik ott kell boldogulni.

AZ ember csak a saját erejéből emelkedhet fel... hiába emel valakit, nem tuja megtartani a szintjét, ha nem a megtapasztalásai emelték fel.

2014. szept. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek ilyen embert, három évig volt csoporttársam a fősulin.

Akkor rájöttem, hogy ez egy betegség, ami gyógyíthatatlan. Ez a srác mondjuk szegény egy igazi csődtömeg volt, ráadásul azt hitte magáról, hogy tehetséges, ezért hitelből kiadta a saját "könyveit", amit persze senki nem vett meg. Én egyszer kezembe vettem az egyik "kötetet", na abból megérettem mindent.


Ezeket az embereket sokszor kudarcok sorozata éri, valahol rossz fordulatot vesz az életük, részben a saját butaságuk, részben külső körülmények között. A kudarcok tovább erősítik a saját magukba vetett hitet, mert egyre átfogóbb lesz a "mindenki hülye, csak én nem" gondolatvilág.

És hiába próbálod rávezetni, hogy ez így nem jó, mindig falba ütközöl, mert meg van győződve róla, hogy te is csak irigykedsz a tehetségére, ezért hátráltatod.

Sajnos az ilyen embernek nagyon komoly orvosi segítségre lenne szüksége, a környezete ebből soha nem fogja tudni kiszakítani.

2015. dec. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!