Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ha alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ha alacsony az agykapacitásom? :/

Figyelt kérdés

Nem barátkozik velem senki se, nem volt még bnőm, mert buta és ronda vagyok. Lehet ez ellen vmit tenni? :(


17/F



2012. máj. 23. 06:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Pénz?
2012. máj. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Killerdecsy ***** válasza:
Hát tanuljál,aztán nem elszel buta.Dt téynleg nincs 1 barátod se??
2012. máj. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Nem ismerlek, de én úgy gondolom, hogy nem vagy buta. A buta nem tudja magáról, hogy bajok vannak (szerintem...). Esetleg kevés a tapasztalatod, eddig a géppel foglalkoztál csak, és az élet többi területén nem boldogulsz. Ezen lehet változtatni.

Több embert is ismerek, aki (akár jól tanul akár nem) az élethez h.lye, logikája nincs, egyszerűen IQ nulla. Mindegyik az hiszi magáról, hogy nagyon nagy ász!

2012. máj. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Killerdecsy, nincs 1 sem és soha nem is vtak.
2012. máj. 23. 07:04
 5/9 anonim ***** válasza:

:D:D:D


Én ugyan ebben a cipőben vagyok mint te, fiatal 17 éves barátocskám.

Sajnos még nem jöttem rá a dolog megoldására, de valamit pár hónapja észlelni véltem, ha sokat dumálsz és sokat pofázol, vicceseket, humorosakat stb-ket.

Akkor már fél úton vagy a gyógyulás és a barát szerzés útján. Sajnos én még el sem indultam ezen az úton.

De sok sikert!

:D:D:D

2012. máj. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj mindenkivel,ne zárkóz magadba,légy nyitott
2012. máj. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
keress buta és ronda csajt. hátha...
2012. máj. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azoknak se kellek, mert azoknak csak a jó pasik kellenek. :(
2012. máj. 23. 12:08
 9/9 anonim válasza:

Nekem sincs,es az en iq-m is csak 114,de tanulok matekot.

Amugy az iq nem sokat szamit az eletbe, inkabb az EQ es a AQ

tanacsolom neked, hogy probalj ki egy ilyen tesztet,meglasd jo leszXD

14eves fiu

2012. máj. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!