Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy 3 hete láttam A Kör 2...

Úgy 3 hete láttam A Kör 2 (filmet) azóta nagyon félek, nem merek még wcre se kimenni éjszaka, nem merek egyedül aludni. Nem kellett volna megnézem. (? )

Figyelt kérdés
A film közben egyáltalán nem féltem csak így utólag elgondolgozom rajta... Nem ajánlom senkinek a filmet. Mit csináljak hogy ne legyek ilyen "félős"? Mielőtt megnéztem a filmet semmitől nem féltem de így... Mi a megoldás hogy ne legyek ilyen?

2014. szept. 2. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elmúlik. Nézz meg valami olyan filmet, amit nagyon szeretsz és nagyon kedves.
2014. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
hany eves vagy ? enis lattam . nkm tetszett . 2. az eggyik rokonommal neztem es elaludtam ... xd
2014. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
11, tudom, lehet túl korán néztem de a leírás tok jo volt
2014. szept. 2. 20:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a Kör 1-et láttam 11 évesen...Én is nagyon féltem.:((
2014. szept. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
A szomszédunkban Kút van a mai napig is ...szóval max a tv-től kell félned xd
2014. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
37%
LOL,nekem anno 2001-ben,13 éves koromban volt ugyanez az Ördögűző rendezői változattal.Mai napig nem mertem visszanézni az a filmet pedig ma már 26 vagyok és napi szinten nézem a valódi lefejezős,kivégzéses videókat a szíriai háborúból,mexikóból stb. Állítólag a film kajak el van átkozva,nem egy beszámolót olvastam miszerint furcsa dolgok szoktak történni amikor valaki nézi ezt a filmet.Amit biztosan tudok hogy el van rejtve olyan képkockák amiket csak tudattalannal érzékel az ember,ettől érezheted elátkozottnak a filmet.Szándékosan így lett megalkotva,hogy kinyisson egy "kaput" aminek hatására felébred az emberben egy mindennél komolyabb félelemérzet.Az ilyen félelemből táplálkoznak a körülöttünk folyamatosan jelen lévő démoni entitások,akiket szabad szemmel nem lehet látni,viszont az arra fogékony emberek érzik a jelenlétüket. Sok hollywoodi horrorfilm alkalmazhat hasonló "technikát" ,szóval lehet hogy a Kör 2 is ilyen.Már nagyon rég nem láttam.
2014. szept. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
4. Én most hogy így vagyok (ilyen félős) helyedben mindig nagymamámnál lennék vagy bárhol csak ne kútnál
2014. szept. 2. 21:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Fuh nem is tudtam hogy van második rész majd megnézem :) am ne kell félni csak film majd ha még nézel pár horrort megszokod és várni fogod az ilyesztő részeket :)
2014. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ha nézek még pár horrort még jobban fogok félni, de amúgy a 2-es nem egy nagy szám
2014. szept. 4. 15:41
 10/12 anonim válasza:

Én is kábé 10-11 voltam amikor láttam, azóta nem ültem kádban, csak zuhanyzom XD

15/L.

2014. szept. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!