Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a Veled...

Mi a véleményetek a Veled forog a világ c. zenéről amit Szabyest énekel?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jó,fūllbemászó. :-)

2014. szept. 4. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Annyit tudok rá mondani, hogy megérdemelten vezeti a dislike listát.
2014. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
10%

#1. Akkor pofázz mikor annyit elértél mint Szaby.

ő maga csinálta,vágta a klippet,ő írta a számot,mindent ő csinált és a barátai szerepelnek a klippben :)

nem nagyképű,foglalkozik a rajongókkal,baromi jó hangja van. először gondolkozz utánna cselekedj :) sosem fogsz annyit elérni mint ő mert szaby legalàbb tett azért hogy az álma valóra váljon és ezért ő a példaképem:)

SZERETÜNK SZABY <3

2014. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Akkora f4szság ez a "csinálj jobbat akkor kritizáld".

Ha elmegyek egy étterembe és szar a marhapörkölt, akkor megmondhatom, hogy szar attól mert nem vagyok mesterszakács.

Az, hogy ő írta a számot az meg látszik is, semmi tartalma nincs, körübelül fél órát szánhatott rá, amivel nem is lenne akkora baj, de még a hangja is olyan mint egy kiherélt mókusnak, az, hogy a barátai szerepelnek benne azzal meg mit csináljak? Nem is akarok annyit elérni mint ő, nem akarok egy vinnyogó justin bieber hasonmás netceleb lenni. Az, hogy ő a példaképed az meg szánalmas.

Ha olyan hiper-szuper lenne akkor nem lenne a "zenéje" a dislike ranglista első helyén.

2014. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
22%
imádom a szabyt nagyon jó énekes és a csak az enyém óta 1st rajongója vagyokazóta ismerem amikor még kis celebecske volt :)
2014. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
2#-Szerintem itt a kérdező normálisan megkérdezte a véleményünket..és tudod itt bárki írhat olyan vélemény amilyet akar..nem kellene nekitámadni.Én nem szeretnék szemétkedni..DE szerintem nincs benne semmi példaértékű.Szerinted mindent megoszt veletek "rajongókkal"? a klipről meg annyit,hogy tini lányok vetkőznek,isznak..ez igen (Y) Leszögezném nem,nem vagyok irigy." sosem fogsz annyit elérni mint ő mert szaby " látnoki képességgel rendelkezel? Ez az én személyes véleményem. Bocs ha megsértettelek,nem azt írtam hogy "olyan édes,aranyos,cukimuki".. Igazából ízlések és pofonok..
2014. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

En azt kerdezem toletek hogy mi a velemenyetek a Veled forog a vilag c.zenejerol nem azt ,hogy mitszerettek Szabyban.

Elore is megkeszonom a normalis valaszokat.

Es a mostani valaszokat is koszi :))

2014. szept. 14. 15:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Idétlenke.
2014. szept. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nagggyon szeretem Szabyt..:) Szerintem szenzációs dal lett
2014. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 beuska13 válasza:
a veled forog a világ c. szám nagyon jó lett :D szerintem eddig ez lett a legjobb száma :D :3
2014. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szeretem Szabyt,jó a zene,meg a hangja is..DE az egyik válaszolónak ebben igaza van: "tinilányok vetkőznek és isznak",na ez viszont szánalmas..De hát ez 2014. De amúgy a zene marha jó,meg a Kártyavár is! :)
2014. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!