Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 26 évesen úgy érzem csődtömeg...

26 évesen úgy érzem csődtömeg vagyok. Más is van így?

Figyelt kérdés

26 évesen néha úgy érzem kész csődtömeg vagyok. Van egy állásom amit szeretek, szép albérletben élek, megvan úgymond mindenem amire szükségem van (nem luxusra, hanem alapvető dolgokra gondolok), mégis azt érzem, hogy csinálhattam volna jobban is. Lehetne jobb állásom, jobb fizum, vihettem volna többre, stb.

De akkor így hozta az élet és bár még nem késő tanulni, de amit szívesen csinálnék azt már elvégezni nem lehet (munka mellett biztos nem).

Néha nem találom a helyem. Nem vágyok nagy dolgokra (pl kocsira és ilyesmikre), de még is valami hiányzik.

A barátok elmaradtak szép lassan, bár jönnek újak is. A párkapcsolatban nem vagyok szerencsés sajnos, lehet ez is a baj...


2014. szept. 5. 02:16
 1/3 anonim ***** válasza:

azt nem irtad h nő vagy-e vagy férfi. én 23 vagyok,és én is tettem már fel hasonló kérdést. és érzek is hasonlóan. ennyi idős koromra már rengeteg ősz hajszálam van,nem győzőm levágni őkat,h ne látszodjon. sajnos nem jó géneket örököltem egyik szülőtől se.szerencsétlennek érzem magam.mert nincs kitartásom,munkahelyen sem,nem birom a gyürődést,ha bántanak,sok a rosszindulatú. és sajnos azokat bántom akiket szeretek. rajtuk vezetem le az idegességem,néha kiabálok. nincsenek barátaim. senki nem szeret. a szüleim se kiváncsiak rám,nem birok nekik mesélni semmit,mert végig sem hallgatnak,csak a saját gondjukkal foglalkoznak. szóval szép se vagyok igazán,a 23év alatt nem kptam bokokat pasiktól.gyerekem sincs,lassan az időből is kifutok,mert körülöttem már mindenkinek van. ennyi..


L

2014. szept. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Korombeliekkel dolgozom a munkahelyemen, 23-29 éves korosztály, kb 30 emberről van szó. Közülük én vagyok ez egyetlen, akinek soha nem volt senkije.


Ettől függetlenül nem érzem magam csődtömegnek.

2014. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30 vagyok, szintén csődtömegnek érzem magam. Huszonévesen férjhez mentem meggondolatlanul, rossz volt a házasság, és a végén minden a férjemnél maradt, csak hogy szabadulni tudjak tőle minél hamarabb. Csak az autómat hoztam el, meg a ruháimat. Most van ugyan egy kapcsolatom, ami nagyon boldognak indult, és gyereket terveztünk, ami nem akar összejönni sehogyse. Ez kezdi rányomni a bélyegét a viszonyunkra is, néha a szakításon gondolkozom. Jelenleg a párom házában lakom, ha költözök nyilván mehetnék albérletbe megint, és nem is lenne soha kilátásom egy saját lakásra. A szüleimhez nem költözhetem vissza, a barátaimnak meg sorra lesz családja, és rám nem nagyon szakítanak manapság időt. 30 fölött képtelenség normális pasit találni, vagy csak a nagyon szerencsésekenek sikerül, ami én sosem voltam, és pokoli a tudat, hogy még gyerekem sem lehet, bár elvileg egészséges vagyok. El vagyok keseredve, és nőnek sem érzem magam. Jelenleg még kűzdök a kapcsolatomért, de nem tudom meddig bírom.
2014. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!