Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket zavar, havalaki sokat...

Titeket zavar, havalaki sokat beszél?

Figyelt kérdés

Engem nagyon. Volt már, hogy az illető mindig utánam jött, ahova mentem és a végén kb 1 órára el kellett bújnom előle.

Ráadásul sokszor hangulatom sincs társasághoz, egyedül lennék és akkor találnak be.



2014. szept. 7. 07:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivel jómagam inkább keveset beszélek és nem szeretem az üres fecsegést, bizony engem is zavar, ha valaki sokat beszél.
2014. szept. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Adamka1119 ***** válasza:
Ha vicces az illető és jót lehet röhögni rajta akk engem nem zavarna 0:)
2014. szept. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szeretek beszélni, beszélgetni, de csak ha ez kölcsönös. Tehát mindkét fél ugyanúgy meghallgatja a másikat. Amikor valaki rád ömleszti a fél életét és nem képes leállni, az időnként nagyon tud zavarni. Egyik kolléganőm ilyen, de mivel nem csak nekem nyomja, ezért könnyen és magyarázkodás nélkül tudok nem figyelni rá, ha úgy adódik. Rá is jött, nekem beszél a legkevesebbet. Egyébként nincs bajom vele, meghallgatom, csak néha sok már, ráadásul sokszor fecseg számomra érdektelen dolgokról, meg a magánéletének apróbb részleteiről. Ezek a dolgok zavarnak.
2014. szept. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem folyamatosan teszi, és értelmes egymást épitő tartalmas dolgokról tud beszélni. A locsogást, a felesleges beszédet, a pletykát útálom, és egy idő után az illető társaságából elvágyok, és lépek is.
2014. szept. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha olyasmiről beszél, ami engem láthatóan nem érdekel, és nem veszi észre magát, legszívesebben beleállítanék egy csákányt a fejébe.
2014. szept. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor menekülni kell vagy erélyesen megmondani, hogy dolgod van - még hogyha nincs is:).
2014. szept. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, engem is zavar, csak sajnos a sok dumás emberek 99%-a egyoldalú, csupán lefáraszt a siránkozásaival, de amikor neked lenne szükséged egy pár jó szóra, hátat fordít. Az ilyet már az elején fékezni kell és kész.
2014. szept. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha sokat beszél, de nem mond semmit, az nagyon zavar, bár már edzett vagyok, ki tudom kapcsolni az agyamat ilyen helyzetekben. Szűkszavú lévén nekem nem kínos a csend, nem szeretem, ha valakinek be nem áll a szája, és nem veszi észre, hogy senki nem kíváncsi rá. Hogy mit kompenzál a folyamatos locsogással, az már legyen az ő baja.
2014. szept. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon! Felhívom Anyámat, és kezdi Ádám-Évánál.

Barátnőim piszok jól érzik magukat nálunk, de csak az ő gondjukat, szerelmi bánatukat hallgatom.

Átmentem bunkóba. Nem érek rá...

2014. szept. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem van, hogy elkezdi, "Képzeld mi történt velem!" és elkezdi az ősrobbanástól. Na akkor durván közbe szoktam vágni, amikor még mindig nem látom a történet végét, hogy "A lényeget!!"
2014. szept. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!