Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Apakomplexusom lenne?

Apakomplexusom lenne?

Figyelt kérdés

Az iskolaban is van egy fiu aki nyomul ram de ez engem total hidegen hagy

Sosem voltam a korombeli fiukba szerelmes mindig a nalam legalabb 15 evvel idosebbeket nezem/neztem meg.A szuleim 11 eves koromban elvaltak ami akkor elegge megviselt lelkileg... anyammal masik varosba koltoztunk a jelenlegi elettarsa miatt ami kb. 2 ora autozast takar. Nagyon jo a kapcsolatunk egymassal edesapammal de nagyon hiamyzik. Egesz 6. Osztalyig csufoltak a fiuk a testsulyommal (van egy kis feleslegem... azota sokat fogytam). Volt fiu akinek azota tetszettem de en nem tudok rajuk szerelemmel nezni es a helyzettel se tudok mit kezdeni.... Ha a felnitt ferfiaktol kapok bokot azt mindig nagyon ertekelem es akkor olyan jol erzem. Ez apakomplexus lenne? Elore is koszi a hasznos valaszokat es elnezest a helyesirasi hibak es az ekezetek miatt de telefonrol vagyok. 14/L



2014. szept. 7. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Várj még pár évet, és ha fennáll akkor is a dolog(persze akkor már valamivel idősebb férfiakkal), akkor mondhatod, hogy apakomplexusod van. Inkább még csak ébredezik benned a nemiség.
2014. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14 évesen ezt nehéz lenne így kijelenteni, szerintem nem.
2014. szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha 14 evesen 30-40 evesekkel szandekozok lefekudni akkor nincs minden rendben.
2014. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!