Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi itt a probléma?

Mi itt a probléma?

Figyelt kérdés

Az van jöttem ma siliba egy csapat lány nézett hogy dolgoztam egy projekten mivel ismernek köszöntek eddig nincs baj.

Se ahogy beszéltek mert nem vagyok egy iszonyú gazdag srác és hát inkább az eszem kamatoztatom de szerintem sértő volt számomra hogy én miért vagyok olyan amilyen de szerintem csak valami van a háttérben mert én is ismerem őket egy 7. osztályos csapat mindig köszönök mindenkinek akit ismerek de nekik aztán köszönhetek csak néznek mintha szellemet látnak.

u.i Nem vagyok egy izmos inkább ilyen csontváz aminek nem örülök pl gerincferdülés de sokan kiviccelnek vele a korosztályom meg az alatti vagy feletti.

köszönöm a válaszokat!!"



2014. szept. 8. 21:31
 1/2 A kérdező kommentje:
14/F
2014. szept. 8. 21:32
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert lányok. Ne akard kiismerni őket.
2014. szept. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!