Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szerettek ezekben a...

Mit szerettek ezekben a mostani ask. Fm-es lányokon, fiúkon?

Figyelt kérdés
Egyre többen vannak,akik rajonganak a 16,17 éves lányokért,fiúkért askról,szinte mindent tudnak róluk,bevédik őket..miközben ezek ez ask.fm-esek le se szarják őket..és ráadásul van aki példaképnek tartja őket..hogyha valaki éppenséggel negatív kritikát mondd egyből letámadják az embert azzal,hogy 'irigy vagy rá','érd el azt amit ő'..na de most tényleg.. mit szerettek rajtuk,miért szeretitek őket,és kiket?

2014. szept. 9. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a jó csajokon legeltetem a szememet, de a páwákat gyűlölöm. Szerintem lányok úgy vannak vele: Aranyos fiúkon legeltetik a szemük, de a kur*vákat gyűlölik.


Azért tényleg tudnak valamit. Semmihez nem értenek, csak képeket raknak fel magukról a Retrarca nevű képkészítővel, amit azért is szeretnek mert eltünteti a külső hibáikat. A véleményüket is kikérik, pedig kb 0 az élettapasztalatuk. Amúgy pont azok irigyek rá akik így letámadnak.

2014. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaza van elsőnek.

Érjem el amit ők?Legyek tucatember akinek a szülők a seggük alá raknak mindent?

Köszi de nem.

2014. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akikről beszélsz, azokat csak sajnálni tudom.
2014. szept. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!