Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik az ellenkezőji az agresszí...

Mik az ellenkezőji az agresszív, erőszakos, szemtelen jelzőknek? És egy ilyen emberrel hogy kell viselkedni?

Figyelt kérdés
Napi szinten elfajulnak a viták,és ha ő a pimasz,akkor is még neki áll feljebb.. Egy párkapcsolat nő tagja vagyok.
2014. szept. 10. 08:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,h mik az ellenkezői ezeknek a jelzőknek,mert tegnap azt kérdezte,hogy milyen kéne legyen,amiből az jönne át nekem,h szeret.
2014. szept. 10. 08:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Ellenkező értelmű jelző lehet talán pl. a "türelmes".
2014. szept. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Drágám, ennek a kapcsolatnak vége!"


Nem a kérdéshez tartozik, de szerintem semmi értelme annak, hogy napi szinten ölitek egymást.

2014. szept. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:/ :(
2014. szept. 10. 19:30
 5/7 anonim ***** válasza:

#2-es:


Igen, sajnos a türelemnek is van mértéke, határa.

2014. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#2-es:


Meg a tűrőképességnek is. Ezeknek figyelembevételével kell döntésre jutni.

2014. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 *Victorique* ***** válasza:
Úgy kell viselkedni, hogy faképnél hagyod. Hogyan kellene viselkednie, hogy az jöjjön le ebből neked, hogy szeret? Hát így pont nem. Ha magától ezt nem érzi, akkor ott nagy baj van. Addig lépj ki, amíg nem sérülsz még jobban lelkileg és testileg.
2014. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!