Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon nagy segitségre lenne...

Nagyon nagy segitségre lenne szükségem. Valaki segitség?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok de nem akarok az lenni.Szeretnék normális lenni valaki tipp vagy valami tanács . Én feleséget akarok gyerekeket :/ :/

2014. szept. 11. 15:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Amugy attol is rosszul vagyok ha rá gondolok azokara a dolgokra egy férfival ."


akkor mitől vagy meleg, ha nem vonzódsz szexuálisan fiúkhoz?

2014. szept. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy meleg vagy. Lehet, hogy biszexuális, lehet, hogy az sem. Ilyen korban sok hetero fiatal is érdeklődik egy kissé a saját neme felé, néhányan ki is próbálják a dolgot, kíváncsiságból.

A lányok egyáltalán nem izgatnak fel téged?

2014. szept. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 xeniah ***** válasza:

Ajánlom neked ezt az oldalt:

[link]

2014. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is így voltam évekig:/ Próbáltam a csajozást,de nem ment. Arra jöttem rá hogy sajnálom azokat az éveket amit elpazaroltam hogy más legyek. Fiúkkal boldog vagyok és már nem szeretnék heteró lenni:)) És van egy gyönyörű 19 éves barátom akit mindennél jobban szeretek a világon:P 26F meleg (nyunyó)
2014. szept. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én sem akartam meleg lenni, undorodtam magamtól, amikor fiúkra gondoltam. Ettől függetlenül erre vágytam, ezért is volt annyira elviselhetetlen.

Viszont ha nem vágysz arra, higy fiúkkal feküdj le, akkor erősen kétlem, hogy meleg lennél.

Én akkor jöttem rá, amikor a mostanra már barátom, akkor még csak egy b*zi, megcsókolt.

Azután csak rá tudtam gondolni, csak rá vágytam, amit utáltam, és próbáltam eltemetni magamban jó mélyre.

Tényleg elég fiatal vagy, lehet csak össze vagy kicsit zavarodva. Én a helyedben még nem lennék biztos benne, mert ha nem vágysz aktusra férfiakkal, akkor az úgy érdekes.

2014. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
István000 válaszai nagyon helyesek. De az életed formálásában csak Te dönthetsz. Hülyeséget semmi képen se tegyél. A nemi identitás nem egyenlő tisztességes vagy nem tisztességes. Értékes vagy értéktelen ember kérdésében. Nem tagadhatod meg önmagad, fogadj el bármit mert így könnyebb. Én is bele estem abban az önbecsapásba amiről István írt. Átok és áldás egyszerre. Leginkább ami fáj, hogy nem tudom őszintén kibeszélni magam hasonszőrűekkel személyesen! :)
2014. okt. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Néhány éve még én is így gondoltam, mint te. El se tudtam volna képzelni, hogy valaha összejöjjek egy sráccal... Mostanra viszont már nagyon vágyom egy párkapcsolatra. Lehet neked is csak idő kell. A legfontosabb, hogy elfogadd magad. 18/F
2014. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
valószínűleg tényleg csak időre van szükséged. 2-3 év és minden egyértelmű lesz számodra. én is mindig tudtam, hogy nincs velem minden rendben, azonban csak az utóbbi 3-4 hónapban kezdem mások előtt is felvállalni a dolgot. de mióta felvállalom, azóta érzem, hogy milyen magányos is vagyok, pedig a barátaim elfogadtak így is. furcsa az összefüggés, de így van. nagyon vágyom már egy társra, aki elfogad és megért engem... 19/f
2014. okt. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!