Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy kiéljem...

Mit tegyek hogy kiéljem efféle hajlamaim?

Figyelt kérdés

Az iskolában majdnem mindenki csendes, nyugodt, kedves lánynak ismer aki közelebb áll hozzám az azt állítja vicces, szórakoztató személyiség vagyok. De még sem érzem jól magam a bőrömben,mindig úgy érzem más akarok lenni. Emiatt is van már 4 vagy 5 éva az a szokásom hogy az interneten másnak adom ki magam, mindenki oda van hogy milyen fantasztikus egyéniség vagyok.. De amikor találkozóra kerülne a sor, én lerázom őket.. Tudom hogy ezzel megbántom az embereket de egyenlőre csak így tudom kiélni magam. Imádok szerepeket játszani,jelmezekbe bújni.. Női, férfi tökmindegy, mindegyikbe jól érzem magam.

Szeretek embereket megismerni, odavagyok a színházakért a művészetekért a jazz-ért, retro korszakért.

De ezt senki nem tudja rólam,csak egy nyugodt csendes háttérben meghúzódó falusi lánykának ismernek. Viszont úgy érzem mintha egy csomó személyiség tombolna bennem.. Mit tegyek, hogy csillapítsam ezt az érzést, vagy egyáltalán normális ez?



2014. szept. 14. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hmm...volt olyan álneved, hogy "kovács kata"?
2014. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem,Kata még nem voltam.
2014. szept. 14. 20:43
 3/17 anonim ***** válasza:
Vigyázz az ilyen "játékkal". Veszélyesebb, mint a kábítószer.
2014. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Hmm ismerős a dolog .


Ezt annó én is eljátszottam 6-9x de mára már abba hagytam.


Nem tudod csillapítani , max elnyomni .


18/F voltam.

2014. szept. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen, ebben igazat adok neked, ez is függőséget okozhat.. Ezért próbálok most olyan megoldást keresni, amivel kibontakozhatok de nem bántok meg embereket.
2014. szept. 14. 20:47
 6/17 anonim ***** válasza:
Találkozzunk úgy hogy mindketten szerepet játszunk és másnak adjuk ki magunkat.
2014. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tetszik az ötleted, de a kérdéssel nem az ilyen felkérések várása volt a célom. :)
2014. szept. 14. 20:54
 8/17 anonim ***** válasza:

Inkább a való életben próbáld ezt ki mutatni, és ne pedig az interneten ismeretlenként.. Hidd el sokkal jobb lesz..

Úgy legalább nem bántasz meg embereket, és In real life is megállod a helyed.

2014. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Denise1 ***** válasza:
Színészi pályára nem gondoltál? Ahogy leírtad a dolgot szerintem nagyon jó lennél.
2014. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam a színészi pályán, sőt színjátszói versenyen is részt vettem az egykori kis színjátszói csoportommal, de ha ezt bárkinek megemlíteném csak kinevetne.. Mivel mint írtam, sokan nyugodt, háttérben is jól meglapuló személyiségnek ismernek a körülöttem lévők nagy része. De a lényeg hogy nem áll távol tőlem ez a szakma. :)
2014. szept. 14. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!