Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy kiéljem...

Mit tegyek hogy kiéljem efféle hajlamaim?

Figyelt kérdés

Az iskolában majdnem mindenki csendes, nyugodt, kedves lánynak ismer aki közelebb áll hozzám az azt állítja vicces, szórakoztató személyiség vagyok. De még sem érzem jól magam a bőrömben,mindig úgy érzem más akarok lenni. Emiatt is van már 4 vagy 5 éva az a szokásom hogy az interneten másnak adom ki magam, mindenki oda van hogy milyen fantasztikus egyéniség vagyok.. De amikor találkozóra kerülne a sor, én lerázom őket.. Tudom hogy ezzel megbántom az embereket de egyenlőre csak így tudom kiélni magam. Imádok szerepeket játszani,jelmezekbe bújni.. Női, férfi tökmindegy, mindegyikbe jól érzem magam.

Szeretek embereket megismerni, odavagyok a színházakért a művészetekért a jazz-ért, retro korszakért.

De ezt senki nem tudja rólam,csak egy nyugodt csendes háttérben meghúzódó falusi lánykának ismernek. Viszont úgy érzem mintha egy csomó személyiség tombolna bennem.. Mit tegyek, hogy csillapítsam ezt az érzést, vagy egyáltalán normális ez?



2014. szept. 14. 20:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%
Találkozzunk, és én eljátszom Orbán Viktort, te meg Hitlert és meglátjuk mennyire vagy jó.
2014. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Sikerült mosolyt csalnod az arcomra, és akár hiszed akár nem menne nekem ez a szerep is de egyenlőre nem fogadok el találkozásra való felkéréseket. :)
2014. szept. 14. 21:30
 13/17 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel, én is csináltam hasonlót (és sajnos valamilyen szinten még mindig csinálom). Erre az a legjobb megoldás, hogy szép lassan, lépésről-lépésre kezd el kialakítani a személyiséged. Apránként engedd ki az érzéseket, jellemeket, amik belülről nyomnak.
2014. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A kifejezés a kulcs, azt hiszem nálam is sikerül mostanában elérni. Ha boldog vagyok nevetek, ha mérges vagyok morgok és kiabálok. Már csak a káromkodásról kell leszokni. Meg az indulatokat kordában tartani.
2014. szept. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 zoricabones ***** válasza:

Szia!

Próbálj ki szerepjátékokat. Van két ilyen fantasy oldal ami nagyon jó és ingyenes:

Lanawin és Thylie szigete

Keress rá. Itt a karaktereddel írhatsz történeteket úgy, hogy egy másik felhasználó reagjára válaszolsz és így kalandozol abban a világban.

Egy próbát megér.

Remélem segítettem :D

2014. okt. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy, skizofrén vagy. Szegyé gyógyszert.
2014. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
88%

van ez igy.

Van olyan, hogy még az ember szülei sem ismerik jól a gyereküket.


Énis voltam már képzeletben rocksztár szinpadon, pedig barátok előtt is nehezen szólalok meg.


A nőkhöz profin értő, gyengéd pasi vagyok, mégsem volt senkim.


Eljátszom a Scofield féle nyugodt, intelligens, logikai problémamegoldót. Pedig neveztek már fogyatékosnak.

2014. okt. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!