Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Anyámat nagyon idegesítem, és...

Anyámat nagyon idegesítem, és ő is idegesít engem. Miért lesz ideges mindenért és én miért leszek attól ideges hogy ő ideges? És miért vannak öngyilkos hajlamaim?

Figyelt kérdés

(bocsi ha hülyén fogalmaztam meg a kérdést)

1. Ha nem úgy veszem a levegőt ahogy ő karaja majd akkor már kiabál velem

2. Folyton nyaggat hogy tanuljak.(Tudom tanulni muszáj, meg hogy ettől függ az életem igaza van.) ez engem idegesít

3. A nap minden egyes percében kiabál nekem hogy BENCE, BENCE hogy PL. Vigyek neki vizet, pakoljak össze (mert van egy kis tesóm aki folyton rumlit csinál)

4. ha a kisöcsém valami bajt csinál, felidegesíti anyámat, akkor rajtam tölti ki az idegességét.

5. Nagyon érzékeny vagyok érzelmileg Pl. ha anyám rám kiabál ha valamit rosszul csináltam akkor elkezdek sírni de NAGYON, és azt ordítozza velem hogy hagyjam abba (már hogy lennék képes abbahagyni a sírást?? nagyon nehéz dolog)


Hogy lehetne megoldani azt hogy senki ne legyen ideges,(én se meg anyám se)??


Alapjába véve Nagyon kedves de az idegesség elveszi ezt a kedvességet.


13/F



2012. dec. 12. 13:04
 1/3 anonim válasza:

Én anyám kissé hasonló, ahogy öregszik rosszabbodik.

Ha már anyagiakról beszélünk, amiről nincs kedve, már felemeli a hangját, hisztériázik, én meg ne mondjam neki hogy nyugodjon már meg, ne kezeljem le!

Máskor meg sírásroham jön rá, hülyeségek miatt, meg szorul a szíve, mert felidegeli magát totál hülyeségeken.


Én meg fel ne merjem emelni a hangom, egyet ne sóhajtsak amikor már majdnem kitör belőlem de lenyelem, mert egy kényes kis liba vagyok.

25/L vagyok és akár anyám, akár nem, már nem is beszélnék vele legszívesebben.


Megoldás meg: nyugodj meg. Gondolj magadra elsősorban. Magadat nem szabad kikészítened semmiképp! Ha kell, keményítsd meg a szíved. Csúnya dolog, de nekem is tizenévesen okoztak szüleim iszonyú mély sebeket.

2012. dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anyud régen is ilyen volt, csak most te változol. Kamaszodsz. Természetes, hogy furának tartod anyád viselkedését. Lehet, hogy azért lett idegesebb, mert látja, hogy kezdesz felnőni. De az is lehet, hogy nem idegesebb, csak te látod jobban annak. A kamaszkoron át kell esni, ez van.
2012. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem én változok anyám régen is ilyen volt, és ilyen is maradt. Már vagy úgy 7 éve van ez. Legbelül magányos, szomorú, érzékeny vagyok. az osztálytársaim mind szeretnek velem lenni, beleértve fiúk lányok, de anyámmal nem vagyok így. Majdnem minden nap sírva alszok el, miközben azt gondolom hogy: úristen mi lesz holnap? Megint veszekedni fog velem anyu. És az az igazság hogyha anyám ideges vagy sír akkor azt gondolom hogy:Megint minden az én hibám! Öngyilkos leszek! ma biztos hogy megteszem (mégse tettem meg.És ez van már 5 éve
2012. dec. 14. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!