Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van hányingerem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hányingerem a nőktől? Nem vagyok homokos és nincsenek ilyen hajlamaim. Lehet azért mert sok nővel voltam már együtt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2013. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
26 vagyok.Sok nővel voltm már együtt.Nem kamu tényleg.Egyszerűen nem kellenek.De nincsenek homokos hajlamaim mielött ilyen baromsággal jöttök.
2013. máj. 4. 19:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért mert számodra a nők nem emberek, hanem tárgyak.
2013. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ma 19:06


Jót röhögtem rajtad..nyílván te tudod.Mindegyikkel gavallér voltam és nem bántottam meg őkettudták milyen vagyok így ennek a fényében feküdtek le velem és annak a tudtaában.

2013. máj. 4. 19:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán kiégtél érzelmileg és már nem mozgatnak meg benned semmit a nők. Legyél most kicsit egyedül...bár ha ennyire drasztikusan vélekedsz a női nemről jelenleg, akkor gondolom ez nem is lesz olyan nehéz :) Lehet, hogy idővel helyreáll a rend.

24N

2013. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ma 19:09


Miért ítélkezem drasztikusan?Egy rossz szót nem mondtam a nőkről.Annyit írtam hogy hányingerem van.Már ha megérzek egy női parfümöt akkor is rosszul vagyok.Mindig rendes voltam a nőkkel.Szerintem besokaltam vagy nem tudom.Tény sok nővel voltam együtt.De!Minegyikkel korrekt és rendes voltam!Most sem utálom őket,félre értetted a hányinger szót.

2013. máj. 4. 19:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézd, ha nekem valaki azt mondaná, hogy "bocsi, hányingerem van tőled", azt én drasztikusan fogadnám :D de lehet, hogy én vagyok túlérzékeny. 24N
2013. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

4 Attól, hogy udvariasan bánsz valakivel, és lefewkszel vele, még nem csukja ki, hogy tárgyként kezeled az érzelmeid szintjén a nőket.


Most már "röhöghetsz":DD

2013. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A melegeknek nincs hányingere a nőktől.

Csak nem vonzódnak hozzájuk.


Mire érted?A természetükre vagy magára a női testre?

Ha utóbbi,akkor lehet magától a szextől undorodsz nem pedig a nőktől.

2014. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez így egy kicsit túl általános, hogy "a nőktől".

Mit értesz ez alatt?

2014. dec. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!