Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok kövér, duci nőnek nagy az...

Sok kövér, duci nőnek nagy az önbizalma. Honnan merítik?

Figyelt kérdés

2014. szept. 13. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
"A csontokkal csak a kutyák játszanak" posztokból.
2014. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Talán, mert nekik nem a külsejük az, ami értékes, hanem az ember benne.
2014. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

"Talán, mert nekik nem a külsejük az, ami értékes, hanem az ember benne."


Szóval aki vékony az egy értéktelen emberi nulla?

2014. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

"Talán, mert nekik nem a külsejük az, ami értékes, hanem az ember benne."

Ezzel próbálja szépíteni a dolgot az összes kövér nő aki lusta lefogyni. (tudom van aki genetikailag ilyen stb. stb. tisztelet a kivételnek.)

2014. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Nulla önkritika, védekezés, az igazsággal való szembenézés hiánya.

De ez iskolázatlan/buta/primitív/agresszív embereknél is megfigyelhető.

Tapasztalatom szerint minél szerényebb valaki, minél inkább nem nyomja a képedbe saját magát, annál értékesebb az illető (kivéve, ha durván antiszociális, és azért viselkedik így).

2014. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

"

"Talán, mert nekik nem a külsejük az, ami értékes, hanem az ember benne."


Szóval aki vékony az egy értéktelen emberi nulla?"


Szerintem a szövegértelmezéssel van bajod.

A kérdésben duci + önbizalommal rendelkezö nökröl van szó.

Ha annak "ellenére", hogy nem vékony, kellö önbizalma van, akkor valószínüleg a belsö értékei miatt.


Mivel duci nökröl volt szó, a vékonyakról szó sem esett eddig.

Ezzel sehol sem mondta senki azt, hogy aki nem duci, az értéktelen.


Viszont van olyan nö is, aki vékony, és mégsincs önbizalma, olyan is, aki vékony és értéktelen meg olyan is, akinek van önbizalma, illetve értékes.

2014. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Én is duci nő vagyok mégis van önbizalmam igaz sokszor kiborulok,hogy senkinek se tetszem. Néha lefogynék de hosszú távon jól érzem magam miért kéne sírva ordibála rohangáni? Bár lehet nekem is szövegértelmezési gondjaim vannak lehet van különbség az egészséges és a nagy önbizalom között? :)
2014. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Nem aza baj hogy duci egy nő...de mért akar magára eröltetni egy nem rávaló ruhát???aztán csodálkozik hogy rondán nézki...

feszülös felső aztán fel hasa kint van...

2014. szept. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
A barátom adja, amikor azt mondja, hogy szép vagyok és látszik rajta, hogy komolyan gondolja.
2014. szept. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Ugyanazért, mit bármelyik más embernek. Ha most felteszem a kérdést: A sovány nők, akiknek nagy az önbizalmuk, ugyan mitől nagy? Honnan merítik? Mit válaszolsz?

Azt, hogy ők csinosak? Szerintem nem, szerintem aki sovány, úgy értve, hogy kórosan sovány, az csúnya. De ha szerintem csúnya, az egyenlő azzal, hogy akkor most már ássa is el magát, mert nekem, vagy velem együtt akár több embernek is nem tetszik?

Az önbizalom egy belülről fakadó dolog, vannak szép és csúnya, sovány és kövér, szőke és barna, okos és buta stb. magabiztos emberek. Meríthető abból, hogy tisztában vagyunk az értékeinkkel, hogy szeretjük, tiszteljük önmagunk, vagy abból, amilyen eredményeket értünk el az életben bármilyen téren.


Végül hadd hozzam fel példának az egyik kedves, igencsak duci, amúgy szép arcú ismerős hölgyet: akármilyen gonosz kritikát is kap a nádszálkarcsú, de rosszindulatú nőtársaitól és néha egy-egy nem túl kedves férfitől, ő magabiztos, vidám, kiegyensúlyozott marad.

Jóképű, jó alakú, rendes férje van már lassan 20 éve, aki rajong érte, szerető családja, olyan munkája, amit imád, amiben a maga ura. Jó anyagi körülményei, amiket ő maga teremtett meg a saját tudásával és szorgalmával. Miért ne lenne magabiztos?

2014. szept. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!