Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? (15/F) Egy lány...

Mit tegyek? (15/F) Egy lány folyton rám akar taposni.

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy van ez a lány és állandóan engem csesztet, bánt és alkalomadtán ahogy a helyzet engedi

rám tapos.

Például tesi órán amikor valamilyen gyakorlatot a földön végzünk, ha nem figyelek oda, akkor ő már rajtam tapos kezemen, arcomon, van olyan is mikor rám áll, és könyörögnöm kell hogy le szálljon rólam...


Mint mondottam ezt bár milyen helyzetben csinálja velem,

ahogyan alacsonyabb pozícióba kerülök

akkor is amikor az udvaron ülök patka szerűségen vagy lépcsőn ilyenkor az én hátamon akarja bekötni a cipőjét.


Szerintem ez elég megalázó amikor mindenki előtt csinálja nem tudok szabadulni tőle már félek.


Ez mit jelent egy lánynál nem értem.



2014. szept. 18. 09:38
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
szerintem biztos, bár nem ismerem fel de képes álló helyzetemből a földre küldeni, olyan helyeken üt meg ahol nem látszik a nyoma de nagyon fáj, semmi horzsolás vagy lila folt.
2014. szept. 18. 12:36
 12/28 anonim ***** válasza:
És csak veled szívózik, vagy másokkal is?
2014. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Általában velem, meg azokkal akik e miatt rá szólnak de a lányokat se kíméli olyan mint ,,," van ez a klisé mint filmben minden osztályban van egy nagy darab erőszakos gyerek aki bántja a kisebbet"...na itt ő van.
2014. szept. 18. 12:55
 14/28 anonim ***** válasza:
Melyik suli is ez?
2014. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
szóval ő is "nagyobb darab" :D
2014. szept. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Nem nagy darab, normális test alkata van


Én arra szeretnék rá jönni hogy miért tesz ezt velem hogy lehetne eltántorítani ettől...


Bár én nem tudom de létezik valamilyen mánia hogy valaki esetleg ezt élvezné

2014. szept. 18. 13:37
 17/28 anonim ***** válasza:
Letelt a gépidőm, de holnap priviben írjunk erről, és lehet hogy tudok segíteni
2014. szept. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Egyszeru...Rugd p*csan.
2014. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Hát ez gáz :D

Markolászd meg a csöcseit vagy a pináját.

Alázd meg köpd le stb.


Amúgy ha basztat ne mutasd ki, hogy szarul esik neked, sőt vigyorogj a képébe :) Ha szadista hajlamai vannak akkor ez idegesíteni fogja és vagy békén hagy, vagy pedig jobban fog basztatni.

De ha ilyen kis punciként viselkedsz "férfiu" létedre, akkor ne csodálkozz, hogy valaki piszkál, az emberek kihasználják a gyengéket, ez felnőtt korban sem fog nagyon megváltozni :)

2014. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
Amikor ketten egyedül vagttok, nyomj le neki pár horgot, ha ez sem segít, akkor intézd úgy, hogy tanárok lássák ahogy bánt!
2014. szept. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!