Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? (15/F) Egy lány...

Mit tegyek? (15/F) Egy lány folyton rám akar taposni.

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy van ez a lány és állandóan engem csesztet, bánt és alkalomadtán ahogy a helyzet engedi

rám tapos.

Például tesi órán amikor valamilyen gyakorlatot a földön végzünk, ha nem figyelek oda, akkor ő már rajtam tapos kezemen, arcomon, van olyan is mikor rám áll, és könyörögnöm kell hogy le szálljon rólam...


Mint mondottam ezt bár milyen helyzetben csinálja velem,

ahogyan alacsonyabb pozícióba kerülök

akkor is amikor az udvaron ülök patka szerűségen vagy lépcsőn ilyenkor az én hátamon akarja bekötni a cipőjét.


Szerintem ez elég megalázó amikor mindenki előtt csinálja nem tudok szabadulni tőle már félek.


Ez mit jelent egy lánynál nem értem.



2014. szept. 18. 09:38
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

#18/20


Ez jó ötletnek tűnik ezt ki próbálom, azt hazudom neki hogy szertem ha rámlép és lehet hogy többet nem fog és valami perverzenek nézne,


Hogy ez eddig nem jutott eszembe, köszönöm.

2014. szept. 19. 10:09
 22/28 anonim válasza:
Mond ilyenkor hol vannak a barátaid? Ezt másokkal is csinálja? Mert ha igen akkor összeállhatnátok és együtt lenyomhatnátok!.Tudod egységben az erő(;
2014. szept. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Lényegében a haverjaim nem teljesen ismerik az igazságot, rémlik nekik hogy van idő mikor vele vagyok de ők azt hiszik hogy próbálom felszedni vagy valami ilyesmi, azért is fordultam ehez az oldalhoz hogy ne tudódjon ki sok embernek hogy egy lány ver...


Legfőképpen csak akkor bánt ha egyedül talál, és nem mindég tudok valaki nyakába lógni,


Nekem azért megalázó ez tény nem szívesem írom én ki ide se


De egyébként már kaptam üziket melyben vannak nagyon jó tanácsok és már 2 napja sértetlen vagyok huráá.

2014. szept. 19. 17:46
 24/28 anonim ***** válasza:
na ezt meg múlt hét óta agyontaposták
2014. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
???
2014. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Fú, de imádnék egy ilyen csajt! Gyerekkorom óta érdekel a taposás, az alárendeltség. Nekem ilyen miért nem volt? :(
2015. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 DJ Loki válasza:

Van egy ilyen fajta mánia férfiak és nőknél is egyaránt:


Ezt a mániát dominanciának hívják.

[A személyiségelmélet szerint a mások feletti dominancia (fölérendeltség, uralom, elsődlegesség) szükségét érző személy az összeütközést keresi, a szubmisszívebb egyén megpróbálja elkerülni az ilyen helyzeteket.]



Erre van egy EROTIKUS kifejezés is a "DOMINA" jelentése:


[Latin szó, jelentése úrnő.

A mazochista (önkínzó) férfiak párja, aki fizikailag bántalmazza a férfiakat mielőtt azokat szexuális kielégüléshez juttatná (ez itt nem igaz)].

2016. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés aktuális még?


Vagy ha nem, akkor hogyan oldódott meg?

2017. márc. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!