Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netről leszedett filmet a...

Netről leszedett filmet a számítógép lejátssza, de ha kiteszem pendrive-ra, és csatlakoztatom a DVD-lejátszóhoz, nincs beszédhang, csak háttér. Ennek mi lehet az oka? Megoldás?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 08:29
 1/4 HalkHogen ***** válasza:
Kodekhiány.
2012. márc. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A számítógépemen telepítve van egy kodekcsomag. Annak nem kellene automatikusan rendeznie a problémát? Futtassam át NeroVision-on a filmeket, vagy mit csináljak velük, hogy nézhetőek, azaz hallhatóak legyenek? Vagy telepítsek új kodekcsomagot? Ajánlasz valamit?
2012. márc. 30. 07:49
 3/4 HalkHogen ***** válasza:

Hiába van a számítógépeden akármilyen kodekcsomag, nem ez dönti el, hogy a DVD-d le tudja-e játszani az adott video- és hangformátumot. Az a kodek a számítógépeden van rajta, és ott is marad, akárhova másolod a gépről a filmet.

Nem tudom a megoldást. Talán át kellene kódolni a hangot más formátumúra. Lehet, hogy 5.1-es a hang, és a lejátszód azzal képtelen megbirkózni.

Várj valami okosabb emberre.

2012. márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy konvertáld át más formátumúvá.

Vagy pedig van egy olyan lehetőség hogy az asztali DVD lejátszó kodekjét is lehet frissíteni, bár nem tudom hogyan kell. Én konvertálni szoktam.

2012. márc. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!