Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan adjam át a szeretetemet...

Hogyan adjam át a szeretetemet a világnak?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok 15 éves. Azt most inkább hanyagolnám,hogy mit gondolok arról,miért kerültem a Földre. Az az igazság, hogy tele vagyok szeretettel. S én ezt a szeretetet át szeretném adni mindenkinek akinek szűksége van rá. Azt szeretném ha minden kétségbeesett ember,férfi és nő érezné, hogy van aki szereti és van amiért érdemes élni. Az empátiám az egeket verdesi olyan nagy s nem szeretnék mást csak embereket boldogabbá tenni. Az egyetlen dolog ami megakadályozhat ebben az hogy gátlásos vagyok s nem mindig érzem azt a lelki erőt amit néha kellene. Ötletek,hogy mit tegyek?

2014. szept. 18. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Tartsd magad távol tőlem a szeretetted, köszönöm.
2014. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 güris válasza:
100%
15 évesen tombolnak a hormonok,figyelj oda,kire pazarolsz a szeretetedből.Sok az anyalarcú ,veszéjes ember,s bár a szeretet osztogatása nem kerül pénbe,mése pazarold akárkire,mert hidd el,egy rossz választás az életben is kiölheti a szeretetet az emberből.De el soha nem fog fogyni,írtó nehéz újra rátalálni.
2014. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!