Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen szokatlan dolgokat...

Milyen szokatlan dolgokat szerettek?

Figyelt kérdés
Ami miatt meglepődnek, valahányszor eláruljátok. Legyen az egy tevékenység, egy íz, egy illat, vagy bármi. Én például szeretem a dohos szagot, nincs ilyen az egész házban, csak az ágyam és a fal között, ahová előszeretettel szippantok be lefekvéskor :D (nem dugom be a fejem, és inhalálok órákig, csakúgy ízelítőnek :D)
2014. szept. 20. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Amit beszippantasz, az penész lehet. A tüdőd is szeretheti
2014. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A forró aszfalt szaga, a lótrágya szaga, a régi Ikarus buszok hűtőventillátor mágneskapcsolójának a nyekkenése, a főtt kávé illata messziről, amit szeretek.
2014. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a hideget szeretem, ez nem olyan szokatlan de úgy tűnik, hogy minden ismerősöm kizárólag a nyarat és forróságot szereti. :)

A régi vonatokat is szeretem, ami mindenki szerint gusztustalan, de nekem élmény. És az IC-ket utálom, olyanok mint egy busz vagy egy villamos, semmi vonat hangulata nincs.

És a májkrémes kenyeret kolbásszal szeretem, pedig az ismerőseim állítják, hogy az gusztustalan és paradicsommal kellene... ami meg szerintem gusztustalan. :D

2014. szept. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a benzin szagát imádom:)
2014. szept. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A folyékony hibajavító szagáért megőrülök.

Szeretek minden masszás állagú anyagba belenyúlni, szeretem nyomkodni a puha dolgokat, de itt nem egy szivacsra vagy párnára gondolok, hanem pl. nyers csirkemellre, nyers tésztára, nagy műanyag dobozos hajbalzsamra. A liszteszsákba is bele szoktam tenni a kezem, rohadt jó, hogy ilyen puha.

2014. szept. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
imádom a tiszta ruhák illatát és a kedvenc érzésem mikor áthúzom az ágyneműt és bele fekszek a friss tiszta ágyneműbe :DDDDDDDDD
2014. szept. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Imádom a festékszagot, a hibajavítót, technokolt, terpentint, benzinszagot, a régi házunkban azt az igazi pinceszagot és van valami furcsán jó abban a szagban is, amikor aszfaltoznak, annak ellenére, hogy émelyítő. Szeretem télen a füstszagot. Szeretem, amikor olyan furcsán száradnak meg a zoknik, hogy keményebbek, mint szoktak lenni, és mikor széthúzom őket, olyan jó hangot adnak :D Látványra és tapintásra imádom a nyers csirkemellet, csak úgy fogdosni meg nyomkodni, felszeletelni meg még jobb. Imádom a nyers tésztát nyomkodni, meg gyúrni. Egyelőre ennyi jut eszembe :D
2014. okt. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az tetszik nagyon ha egy bőrruhás csinos nő dohanyzik,az nagyon dögös!
2014. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!