Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kizárólag velem lenne a gond?

Kizárólag velem lenne a gond?

Figyelt kérdés

21 éves férfiállat lennék, régebben gyakran jártam a chat.hu-ra (ezzel talán meg is válaszoltam a kérdést :D), ahol az első hónapokban válaszoltam fiúknak/férfiaknak is, beszélgettem velük, azonban fél óra múlva mindig az lett, hogy elkezdtek intim dolgokról kérdezni, méretről, szokásokról, satöbbi, ami mindig arra engedett következtetni, hogy melegedni szeretnének. Épp ezért, valahányszor egy saját nememből származó ír rám máshol, például az interpals nevű oldalon, ahol lehet levelezgetni, csak ritkán válaszolok, mert az él bennem, hogy ha fiú ír fiúra neten beszélgetés céljából, akkor abban, aki kezdeményez nem csak az él, hogy beszélgessen.

Azért is írtam azt, hogy beszélgetés céljából, mert nyilván van, amikor segítséget kér az ember, vagy csak tanácsot akar adni, satöbbi, ez nyilván belefér, ha olyan a virtuális környezet, például egy játékban, nyilván nem feltételezek semmi ilyet, ez csak az olyan oldalakra vonatkozik, ahol a levelezgetés, csetelés a lényeg.

Egy lánnyal szívesebben beszélek ilyen helyeken, nézzen ki akárhogy, legyen akárhány éves, nem arról van szó, hogy akarnék tőlük valamit, ezért zárom ki a fiúkat, szimplán nekem talán a negatív tapasztalatok miatt, talán alapból furcsa.


(nem úgy értelmezni az egészet, hogy gondom lenne a melegekkel, volt meleg személyes ismerősöm, jól eltudtam vele beszélgetni, nem ítélkezem)


2014. szept. 20. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
akkor beszelgess lanyokkal
2014. szept. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is fiú vok és kérdeztem már intim dolgot más sráctól,mert érdekelt, hogy nála hogy működnek a dolgok, vagy hogy csinál ezt az, meg ilyenek, de ettől nem meleg senki, de ha nyomulós, akkor azt észrevenni
2014. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!