Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A metrón valaki egy vasember...

A metrón valaki egy vasember maszkban volt, az arcát teljesen eltakarta. Vajon miért? Te nem ijednél meg, hogy vajon miért nem akarja megmutatni az arcát?

Figyelt kérdés
2014. szept. 21. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:

A valóságban mindaddig nem köteles valaki levenni az álarcot, maszkot, míg hatósági ellenőrzésre fel nem szólítják. Abban az esetben ha lyuk van az arcában akkor sem takarhatja

Nem ijednék meg, börtönben láttam rosszabb/érdekesebb embereket is

2014. szept. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vasemberről pont nem az jut eszembe, hogy megkéne ijednem. Ahogy egyéb más jelmezről sem, ameddig nem zavar senkit, nem csinál semmi feltűnőt vagy gyanúsat, felőlem viselje és legyen egy jó napja, ahogy a körülötte levő embereknek is.

De azért bankba menet ajánlott levenni.

2014. szept. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem :D

Én mosolyognék rajta :D

2014. szept. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy csapat kan cigánytól jobban megijednék.
2014. szept. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az utolsó válaszolóhoz!

Egyébként cosplayer vagyok, szóval nekem nem lenne furcsa. Azt gondolnám, valszeg valami fan találkozóra megy. Vagy csak szimplán megszállott. Esetleg valami műtét/baleset érte az arcát, amit lehet jobban megnéznek, mint a maszkot.

2014. szept. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

unalmas már ez a sok együgyű, unatkozó, rettegő ember, aki semmit enm tud a másikról de már előre elítéli.


mindenki bűnöző aki nem átlagosan néz ki, de ha nyakkendőt meg öltönyt húz, akkor csak kisangyal lehet. hidd el, a jól fésült emberek, akiknek minden nap látod az arcát, többet ártanak neked, és emberek millióinak, mint egy jelmezes srác a metrón.


mellesleg az emberek fele nem akarja emgmutatni az arcát, mégis a másik fele vonzónak találja őket.

2014. szept. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!