Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztétek már úgy, hogy annyi...

Éreztétek már úgy, hogy annyi mindenre képesek vagytok, mégsem meritek megmutatni senkinek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Bár kissé furcsán fogalmaztam a kérdést. Én már egész pici korom óta mikor egyedül vagyok otthon énekelgetek, és sokszor van hogy felveszem hangfelvételre, csak megnézni, és viszonylag szép hangom van, és azért szeretek is énekelni. Tudok zongorázni is, jártam is de abbahagytam, értek a zenéhez. Gyönyörűen rajzolok, ezt viszont nagyon sokan tudják. Szerintem ez a legjobb tulajdonságom, erre tényleg büszke vagyok. Táncolni is tudok, és hamar is tanulok. Régen jártam, de már abbahagytam azt is szintén. Anya mindig azt mondja okos vagyok és intelligens, hamar tanulok meg dolgokat, de valahogy az iskolában soha nem sikerülnek a dolgozatok vagy felelések. Túlságosan görcsölök és félek, hogy elrontom, pedig ha ezen múlna már kitűnő tanuló lennék. Fotózásban is jó vagyok, nagyon szép képeket tudok készíteni (persze csak magamnak, egy saját kis mappában elrejtve). És még van pár dolog amiben tényleg jó vagyok. Mégis, valahogy nem merek vagy nem tudok kitörni. Pedig olyan jó lenne ezeket megmutatni az embereknek, hogy nézzétek mikre vagyok képes. Nagyon csendes és visszahúzódó vagyok, és a napjaim nagy részét a szobámban töltöm és álmodozok. Mindenki mindenkire annyira büszke (kistesómra mert balettozik, unokatesómra mert lovagol, másik unokatesómra mert kézilabdázik), mindenki annyi sikert elér az életben, és én is el szeretnék mert képes vagyok rá, de mégsem tudom hogyan és mit kéne csinálnom. Kérlek segítsetek :( 15/L
2014. aug. 24. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem foglalkozz tovább a zenével!Táncolj zongorázz s énekelj tovább!!Ezekben vagy a legjobb és próbálj meg ezekkel kitűnni :) sok sikert!
2014. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem egészen értem h mi a kérdés xd Én pontosan ugyan ezekben a dolgokban vagyok jó csak lovagolok és szertornázok is :D Viszont tőlem anyum ki van akadva mert mindig engem kell néznie, mivel artistaképzőbe szeretnék járni és itthon is sokat gyakorolok :)Ilyenkor szeretem ha néznek, de pl. én senki előtt sem merek énekelni csak suliba ha muszáj és mindenki szerint gyönyörű hangom van de én egyszerűen nem merek énekelni :( Szerintem nálad is és nálam is az lehet a baj, hogy félsz a megszégyenüléstől :/ nekem ha valami nem sikerül akkor olyan megalázva érzem magam bármiről is van szó :/ Viszont szerintem az neked is segítene ha elkezdenél modellkedni, de persze csak ha a családod olyan anyagi helyzetben van és te is szeretnéd kicsit megmutatni magad :D Én egy éve fotózásokra járok és nagyon szeretem :D Mindenki rám figyel, és ha egy pózban jó kép sikerül mindig megdicsérnek :D Oké ez most éléggé úgy tűnt mintha nem érdekelnének mások, hanem csak magammal foglalkoznék pedig nem, mert mindig másokkal foglalkozok és a fotózásokon úgy érzem, hogy velem is foglalkoznak :) 13/L
2014. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Második vagyok :D a kérdést azért nem értem mert ha valamit nagyon szeretsz csinálni akkor miért hagytad abba? szerintem is a zenével foglalkozz de próbálj ki egy másik hangszert is! :D Ha ezeket nem merted megmutatni akkor lehet, hogy azért van, mert nem azzal szeretnél foglalkozni :)
2014. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem azon az úton kéne tovább haladnod, és azt kéne csinálnod, amit szeretsz. Mutasd meg valakinek a képeidet, akiben megbízol. Ha tetszik neki, mutasd meg több embernek, kérj tőlük véleményt. Ha jók, akkor találtál egy újabb dolgot, amiben jó vagy, ha nem igazán jók, akkor még mindig ott a rajzolás, a tánc, az ének, a zongora (és még az a pár dolog amiben jó vagy). Ha okos is vagy és gyorsan tanulsz, akkor igazán nincs mitől félned. 16/L
2014. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, csak mással.
2014. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!